folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Kaspersky 2010 Ücret Ödemeden Çalışsın.

Kaspersky 2010 Ücret Ödemeden Çalışsın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shimarik
    Shimarik's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Yazıcağım konu hakkında internette yüzlerce örnek var yalnız bu örnekler zaman içersinde KasperSky yazılımcıları tarafından çözülmüş ve bertaraf :D edilmiştir. Rastlantı sonucu kendi imkanlarımla yaptığım deneme sonucunda bu kasperSky kod adlı yazılımı bana hizmet eder hale getirdim uzudı laf gelelim ne olacağına;

Şimdi bu işlem 30 günlük trial resetleme dediğim gibi KasperSky resetlenen ürünlerini tespit edip o makinayı komple black listine kaydediyor yani internet üzerindeki 3 party programlar bu işi çözemiyor. Önceden çözüyodu doğru.. Gelelim benim formüle Şimdi Önce KasperSky kod adlı yazılımınıza system tray(bilgisayar saatinin olduğu yerdeki simge) sağ tık diyip Setting diyoruruz. Sonra gelen pencereden Options üzerine tıklıyoruz sağ tarafta çeşitli seçenekler çıkıcak biz ordan eğer Enable Self-Defance seçeneği işaretli ise bunu kaldırıyoruz neden; çünkü bu seçenek işaretli iken kaspersky size regedit(kayıt defterini) düzenleme izni vermiyor. Devam, işareti kaldırıp Aplly(uygula) yada Ok diyerek bu pencereyi kapatıyoruz sonra kaspersky programınıda kapatıyoruz.

Başlat / Çalıştır / Regedit (Enter) :D

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected\AVP9\environment

bu dal içinde silinicek satırları size veriyorum.  PCH | PCID bu iki anahtarı siliyoruz. Sonra zaten kaspersky  istenizde çalışmıyor :D neyse devam sonra klasiktir  ProductStatus anahtarından Release verisini silip yerine Beta yazıyoruz. Evet en salakça yere geldik Denetim Masasından KasperSky Programını kaldır seçeneğine tıklıyoruz.

ama kaldırmıyoruz o rda modif repair remove seçenekleri var biz repair diyoruz nedeni ise az önce sildiğimi anahtarıları başka keylerle Kaspersky yeniden oluşturuyor. Kanımca bu kasper sky bizim trial versiyonumuz bile black liste kaydediyor sa o anahtarlar sayesinden ve bu anahtar yeniden oluşunca sorunsuz size her seferinden 30 gün daha kullanım hakkı veriyor üstelik update destekli. Modify işlemi bitince kaspersky programını çalıştırın ve karşınıza 30 günlük trial seçeneğinin çıktığını görün kolay gelsin sıkıcı bir yazı olduysa affola..

Bir Programcının Parmaklarının ucunda imkansız diye bişey yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shimarik
    Shimarik's avatar
    Erkek

Herkezin kendine has bir yöntemi var galiba :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

vala windows7 geliştiricileri sayesinde 1 senelik almıştım kafam rahat ama herhalde bitcek baya oldu o :D

edit: 116 gün kalmış

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

sanki ücret ödüyoruz :D

ama yine de dursun bi kenarda key bulamadığımız zamanlar döncem sana

Yapay zeka, zeka değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shimarik
    Shimarik's avatar
    Erkek

En azından keylerden daha etkin ve sağlam oluyor keyler 12 aylık alırsın 2 gün sonra karaliste olabiliyor ama bu yöntem sınırsız baba :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

valla ben her defasında bir yerden buluyorum bir key 100 100 gidiyoz ama bulamazsamda trial reset var onla 30 gunde bir resetliyom

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shimarik
    Shimarik's avatar
    Erkek

echyo bunu yazdı:
    -----------------------------

valla ben her defasında bir yerden buluyorum bir key 100 100 gidiyoz ama bulamazsamda trial reset var onla 30 gunde bir resetliyom

-----------------------------

bu yazıda onun içn zaten trial resetler artık çalışmıyor. İstersen dene sana trial aktif penceresini getirir ama aktif etmez blacklist diye uyarı alıcaksın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balthier
    balthier's avatar
    Erkek

şuraya bi çentik atıyımda lazım olur ilerde teşekkürler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

bi de ben çentik atiyim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

çizik atayım lazım olur elbet

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bravo hoca :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 5326 Toplam Mesaj: 27