folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Kaspersky Internet Security 2009 Full

Kaspersky Internet Security 2009 Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Kaspersky Internet Security 9, kişisel ve sunucu bilgisayarları güvenliği için çıtayı bir adım daha öteye taşıyan yepyeni bir uygulama. Kaspersky firması, antivirüs ve güvenlik deneyimlerini göz önünde tutarak, bu yeni 9 sürüm güvenlik paketi ile, artık güvenlik sektöründe bilirkişilerden olduğunu da tekrar kanıtlıyor. Bu komple güvenlik paketi, beraberinde antivirüs yazılımından, güvenlik duvarına ve hacker aktiviteleri önlemesinden, şifrelemesine kadar birçok özellik ile beraber geliyor.

Programın ayrıntılı özellikleri:
    # Çalışan uygulamalar ile yaşanan problemleri gideren yeni iSwift teknolojisi
    # Kullanıcı aktiviteleri kaydı
    # Zamanlanmış güncelleme seçeneği
    # Internete bağlanıncaya kadar programı kapatıp, bağlanınca otomatik olarak açılmasını sağlayabilme
    # Azaltılmış desteklenmeyen program listesi
    # Yenilenmiş raporlama kaydı
    # Antivirüs teknolojisi yenilikleri
    # Öneri sistemi yenilikleri
    # Fareye hassas özel ana menü
    # Yenilenmiş listeleme kontrolleri
    # İşlem ilerlemesi çubuğu
    # Tüm işlemleri gösteren özel saat simgesi
    # Hacker ve zararlı tüm aktiviteleri de belirleyip önleyebilme
    # Eski antivirüs ve güvenlik paketlerinden çok daha yeni ve güzel görünümlü paketsel bir arabirim
    # 250 adet yeni güvenlik kuralı
    # Yenilenmiş SPAM önleyicisi ile POP destekli hesaplardaki e-postaları önizleme yaparak kontrol edebilme imkanı
    # IMAP desteği ve filtre seçenekleri
    # Güvenilmez programları da denetim altında tutabilme
    # Yenilenmiş sihirbaz

Program Fulldur

Download için tıklayınız

http://rapidshare.com/files/115160723/kaspersky_internet_security_2009.rar.html

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    eyw. hocam da verilmişti sanki bu :S

selam gençlik!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Nod32 3.0 Full Sadece Setup

lisans girmek yok crack yapmak yok. zaten program 14.409 günlük

http://depositfiles.com/en/files/5311441

birde bunu ekleyim bari yaw

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hoca sabahtan beri bin çeşit antivirüs programı kurdum kaldırdım kurdum kaldırdım deli olcam özel dvd hazırlıyorum ama içine hangi antivirüsü koysam karar weremiyorum acaba bu senin verdiğin kasp kasıyor mu ? Kullananlar nasıl memnun mu bana bunu belirtirmisin ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    kaspersky 2007 key arıyorum yardım.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

Hocam bugünkü av lerin ortak sorunu key. Bu kaspersky 2009 un keyi içinde varmı?

Bu keyler sürekli blacklisted uyarısı veriyor, bunu aşabilen ya da sürekli güncel key bulabilen varmı?

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    keysiz direk setup bu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    hocam link için tskler ama ben 6.0 kullanıyorum guncel bir licence kod bulamadım uptade edemiyorum guncellemeri..guncel bi licence code warsa veriseniz sevinirim ..k.bakmayın burda sordum ama ayrı bir konu açmak istemedim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hoca sabahtan beri bin çeşit antivirüs programı kurdum kaldırdım kurdum kaldırdım deli olcam özel dvd hazırlıyorum ama içine hangi antivirüsü koysam karar weremiyorum acaba bu senin verdiğin kasp kasıyor mu ? Kullananlar nasıl memnun mu bana bunu belirtirmisin ?
    -----------------------------

Kasp fena kasar

Kalitede Nod32 (Smart Security dir yeni versiyonu) ve Kasper başbaşa gider ama hızda Nod32nin eline su dökemezler.

Antivirüs diyosan nod32den başkasını aklına getirme bile. He 4 çekirdekli p4 3.2 Ghz 4 mb ram var diyosan kasperi en azından düşünebilirsin ama yine nod32yi seçersin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

gözünüzde büyütüyosunuz bir kere smart security falan kaspersky nin bi yerine hiç bişey dökemez ayrıca sistemi düşük olan arkadaşlar kurup denesin kaspersky internet security yi hiç te bir kasma falan yok yni bende 2.0 ghz 1gbram var inanın 24 saat açık 5 işlem birden yapıyorum ha arada bir yapıyor o zaman kapatıyorum 10 dk lık falan otomatik acılıyor ama içim rahat en azından sizde mutlaka deneyin key olayına gelince 1aylık trial i deneyin 1ay sonra trial reset programı var bunun için isteyen olursa upload ederim onu kullanın ve sıfırlayın tekrar 1 ay hak kazanın ayda 1 program calıştırcaksınız zor degil

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    fivestar yanlış anlama hani denememiş olsam inancam.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 5971 Toplam Mesaj: 35