folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kastamonu'da Kalacak Yer

Kastamonu'da Kalacak Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    kabadayi09 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

iki ayrı oda tutsunlar gece birinde kalır sabaha kadar sevişirler, yine ucuza gelir.

yuh ki ne yuh be birader denir de böle mi denir :) 

nasıl denir hacı :|  22.00 de hatunu odana al sabaha kadar sondaj yapın, sabah 09.00 sularında kendi odalarınıza dönün mü deseydim. sevişsinler yazdım kibarca.

DevilKingtr hocam 1 sen 2 yani o derece :P 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek

hocalar ben de 17sinde kastamonuya gitcem akşam 7.30-8 gibi inerim heralde ertesi gün birliğe teslim olcam. otel bulma konusunda sıkıntı olur mu o saatten sonra?

TopLumda Hep itiLirz SanmaKi Buna iSteKLiyiz, Biz SadeCe SevdiKLerimizin eSeriyiz..!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    beykozluu bunu yazdı

hocalar ben de 17sinde kastamonuya gitcem akşam 7.30-8 gibi inerim heralde ertesi gün birliğe teslim olcam. otel bulma konusunda sıkıntı olur mu o saatten sonra?

yok hocam merkezde tonla otel var zaten bir derenin etrafını dizilmiş şehir. dere boyu komple merkez, bütün otellerde dere boyu üzerinde. birligin neresi ?

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    beykozluu bunu yazdı

yok hocam merkezde tonla otel var zaten bir derenin etrafını dizilmiş şehir. dere boyu komple merkez, bütün otellerde dere boyu üzerinde. birligin neresi ?

gölköy

TopLumda Hep itiLirz SanmaKi Buna iSteKLiyiz, Biz SadeCe SevdiKLerimizin eSeriyiz..!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

Konu ile alakası yok ama kastamonu dendiği zaman aklıma bu geliyor

http://www.youtube.com/watch?v=JjuSubCFW1k

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    beykozluu bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    beykozluu bunu yazdı

gölköy

Bölüğundeki uzman cavus kimmis ogrenince pm atsana bana :) bide orasi bi kac kere gittim bok gibi bi yer. Bildigin arazinin icinde bi tane koğuş :D arka kapi tarafindan bahsediyorm. On taraftan giremedm hic

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Muhakkak öğretmen evi falan vardır oralara bak derim genelde geceliği 25-30 TL falan oluyor

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beykozluu
    beykozluu's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    beykozluu bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    beykozluu bunu yazdı

gölköy

Bölüğundeki uzman cavus kimmis ogrenince pm atsana bana :) bide orasi bi kac kere gittim bok gibi bi yer. Bildigin arazinin icinde bi tane koğuş :D arka kapi tarafindan bahsediyorm. On taraftan giremedm hic

eyvallah hocam :) daha önce orda yapanlar rahat edersin dedilerdi :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yerini bilmiyorum ama tek kalacaksa Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü misafirhanesinde, Polisevinde, Öğretmenevi'nde kalabilirsin. Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü Misafirhanesi personele, emekli personele ve akrabalarına açıktır. Yer bulamazsan haber et yardım ederim. Ama dediğim gibi tek kalacaksa. Diğer türlü;

https://www.youtube.com/watch?v=eYqpGvWPw_U

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 5584 Toplam Mesaj: 20