folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Katar A Çalışmaya Gidiyorum Tavsiyeniz Varsa Alırım...

Katar A Çalışmaya Gidiyorum Tavsiyeniz Varsa Alırım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Sevgili arkadaşlar merhaba, ülkemizde şartlar malum her şey kötüye gidiyor. Ben de uzun zamandır bet ten geçiniyordum ama sürekli düzenli bir arıyordum. İşletme mezunuyum. Sonunda bir tanıdık vasıtası ile Katar da bir inşaat şirketinde (Türk firması) muhasebe buldum.  Ortalama 1 aya gidecem.  Sabah akşam full ingilizce çalışıyorum malesef çok iyi değil hala. Umarım üstesinden gelebilirim. Maaş tl ye çevirince iyi ama oranın şartlarına göre çok iyi değil. Ben de çok önemsemiyorum sonuçta önemli olan başlamak daha sonra gerisi gelir.  

Yanlış düşünüyorsam düzeltin. Bu şekilde Arap ülkelerine giden varsa tavsiyelerinden yararlanmak isterim. Neticede ilk kez böyle bir şeye kalkışıp risk alıyorum. Bu arada son 6 ayda genç nüfustan deli gibi giden varmış. Çoğunluğu da mühendis.

Come On Cj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bir tanıdık Katar'da yine inşaat firmasında çalışıyor yanılmıyorsam depo görevlisi yeme içme barınma firmaya ait olduğundan pek gideri yok bu yüzden iyi bir meblağ(TL cinsinden) biriktirmiş durumda.. Aynı şartlar(yeme içme barınma) sizin için de mevcut ise lüks harcamaya çok girmeden birikim yapabilirsiniz..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Bir tanıdık Katar'da yine inşaat firmasında çalışıyor yanılmıyorsam depo görevlisi yeme içme barınma firmaya ait olduğundan pek gideri yok bu yüzden iyi bir meblağ(TL cinsinden) biriktirmiş durumda.. Aynı şartlar(yeme içme barınma) sizin için de mevcut ise lüks harcamaya çok girmeden birikim yapabilirsiniz..

Barınma, elektrik, internet (15gb veriyorlar mecbur ekstra alacam), telefon, vb tamamen onlara ait. Yemek belirsiz şu an muhtelemen mesai saaatlerindeki 1 öğün onlara ait.  İnternet ve yemek dışında harcama yapacağımı sanmıyorum.

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Turkiye'nin de ar*bistan'dan pek farki kalmadi zaten, git parani kazan moruk. Cukune sahip cik basini belaya sokma.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Benide götür 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Barınma, elektrik, internet (15gb veriyorlar mecbur ekstra alacam), telefon, vb tamamen onlara ait. Yemek belirsiz şu an muhtelemen mesai saaatlerindeki 1 öğün onlara ait.  İnternet ve yemek dışında harcama yapacağımı sanmıyorum.

Bundan iyisi Şamda kayısı hocam :) 

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam iyi bir seçim yapmışsın. Bence ilk başlarda biraz zorlanırsın ama sonra rahat edersin. Ciddi ciddi bende gitmeyi planlıyorum ama muhasebe bilgim sadece ofis programlarından ibaret. Data eta neyim pek fazla anlamam işim olmadı şimdiye kadar ama mantığını kavramam çok fazla uzun sürmez. Hayırlı olsun..

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, istediğin gibi olur inşallah. Oradaki açık pozisyonları ve maaşlarını bilgin olursa yazar mısın hocam? Geçenlkerde habere çıktıydı dubaideki dilenciler aylık 100K kazanıyor diye asşfdlajkdf bi ara gitmeyi düşünmedim değil 1 yıl dilen 1 ömrünü kazan parolası ile asşldkjhlaksdjh

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam ;

Benim Kel kafalı işe yaramayan bir arkadaşım var. Rica etsem gittiğinde bu işe yaramaz kel arkadaşıma bir kapı açarmısın.

Emin ol çok minettar olurum.. Kendisi amele gibidir ne verirseniz yapar. 

Edit : 

Banlanmışım la :))

@EmirReis kel kafanı öpeyim senin :)

HoLyCat tarafından 12/Eki/18 09:12 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam ;

Benim Kel kafalı işe yaramayan bir arkadaşım var. Rica etsem gittiğinde bu işe yaramaz kel arkadaşıma bir kapı açarmısın.

Edit : 

Bu mübarek arakdaşımız, bir çok konuda insanlara laf sokma, hakaret etme, dalga geçme gibi yakışıksız hareketler sergiliyor. Umarım bu ban, onu bu yaptığı sapkınlıktan alıkoyar. Dinimiz amin.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam ;

Edit : 

Bu mübarek arakdaşımız, bir çok konuda insanlara laf sokma, hakaret etme, dalga geçme gibi yakışıksız hareketler sergiliyor. Umarım bu ban, onu bu yaptığı sapkınlıktan alıkoyar. Dinimiz amin.

Amin Mübarek cuma günü çok amin :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 2581 Toplam Mesaj: 16
katar doha göç