Katibim Üsküdar Piyano Aranjesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ya reyiz şu nisan kokusu muydu nisan şarkısı mıydı onu da atsana youtuba :( neden üzüyorsun bizi 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Youtube'ta benzer bi iş yapan "pianoturca" yı takip ediyordum. Sizin  çalışmanızı da çok beğendim.  Takibe aldım, umarım  Tsm eserlerinin  piano suretlerini  dinleriz sık sık. 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o videoya dislike atan ermenidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

eline sağlık. çok güzel olmuş.

dikkatimi çeken nokta:

bence açıklama kısımlarına ingilizce eklemeler yap ki yabancı aramlarda çıksın. daha çok kitleye uşlaşman için.

ikincisi videoyu ilk açınca biraz şaşırdım  açıkçası :) çünkü piano elit bir entrüman. dinleyen kitleside öyledir.

ve genelde ceketli yada ne bileyim tek düze giyinirler. ne demek istediğimi anladınız. bir çizgisi vardır ya. sizdede kot pantol,  kareli gömlek sakal falan.

daha çok gitar, rock havası vardı.

sıradışı oluyum bilerek yaptım diyorsanız bana uyar. ama çok ilginç geldi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

eline sağlık. çok güzel olmuş.

dikkatimi çeken nokta:

bence açıklama kısımlarına ingilizce eklemeler yap ki yabancı aramlarda çıksın. daha çok kitleye uşlaşman için.

ikincisi videoyu ilk açınca biraz şaşırdım  açıkçası :) çünkü piano elit bir entrüman. dinleyen kitleside öyledir.

ve genelde ceketli yada ne bileyim tek düze giyinirler. ne demek istediğimi anladınız. bir çizgisi vardır ya. sizdede kot pantol,  kareli gömlek sakal falan.

daha çok gitar, rock havası vardı.

sıradışı oluyum bilerek yaptım diyorsanız bana uyar. ama çok ilginç geldi.

hocam piyanoyu çalan ben değilim bu sefer piyanoyu çalan arkadaş ben aranjesini yaptım bu arada giyim kuşam meselesi ise artık sürekli konserlerde takım giydiğimiz için fenalık geldi bizden gayet sıradan olalım dedik

Bu arada hepinizin olumlu yorumu için çok teşekkür ederim

arkinfes tarafından 28/Kas/17 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 1859 Toplam Mesaj: 16
üsküdar türkü piyano beste katibim