Katılımcılara Video İzletmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

Selamlar,

Zoom toplantımızda sıklıkla video açıp, duraklatıp üzerine konuşmamız vs. gerekiyor. Yalnız, zoomda bunu yaparken - katılımcıların download hızından sanıyorum - izletilen videonun ses ve görüntü senkronu kayıyor. Sizin,bunun için bulduğunuz bir çözüm var mı ? Ya da zoom dışında başka bi uygulama var mı senkron problemsiz paylaşma sağlayacak ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

Selamlar,

Zoom toplantımızda sıklıkla video açıp, duraklatıp üzerine konuşmamız vs. gerekiyor. Yalnız, zoomda bunu yaparken - katılımcıların download hızından sanıyorum - izletilen videonun ses ve görüntü senkronu kayıyor. Sizin,bunun için bulduğunuz bir çözüm var mı ? Ya da zoom dışında başka bi uygulama var mı senkron problemsiz paylaşma sağlayacak ?

Kaç kişiye paylaşım yapılıyor Turist Ömer Bey? :)

Ona göre bir şeyler önerebiliriz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    mt93 bunu yazdı

Selamlar,

40 kişi kadar varız :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    mt93 bunu yazdı

Selamlar,

40 kişi kadar varız :D

Ücret ödeyebilirsen bir sunucu kirala hocam içine yayın sunucusu kuralım, tuned da ettim mi 200 kadar kaldırır biiznillah.(normal bi sv, değişkenlere göre +-150 oynayabilri)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

okulda ders için Google Meet kullanıyoruz.

kuruluma gerek kalmadan tarayıcı üzerinden çalışıyor

ücretsiz.

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Google meet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

okulda ders için Google Meet kullanıyoruz.

kuruluma gerek kalmadan tarayıcı üzerinden çalışıyor

ücretsiz.

Düzgün çalışıyor mu hocam, biz kurumumuzda Adobe Connect kullanıyoruz 500 kişiye kadar kasmadan kullandık; aynı kaliteyi Meet de verebilir mi ki?

Ücretli sürümü varsa daha iyi olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

@yalinyalniz iş benim değil hocam bana sordular ben de işin iççinden çıkamayınca buraya sordum. 

yine de teşekkürler bilgi için.

google meet iyi hoş da. iş video paylaşmaya gelince donuyor senkron gidiyor maalesef 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

@yalinyalniz iş benim değil hocam bana sordular ben de işin iççinden çıkamayınca buraya sordum. 

yine de teşekkürler bilgi için.

google meet iyi hoş da. iş video paylaşmaya gelince donuyor senkron gidiyor maalesef 

simdi olay soyle, meet dunya capinda xxxxxxx kisi icin kullanim sunuyor diyelim anlik. Haliyle baglanti hizi olumsuz etkileniyordur ne kadar guclu olursa olsun.

Ve kritik nokta, streamer sensin burada. Sen zoom'a upload ediyorsun, katilimcilar zoom'dan download ediyor.

Ama yalinyalniz hocamin dedigi gibi bu isi dogrudan bir server uzerinden halledersen cok daha temiz bir sonuc elde edebilirsin.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

google meet makinanın canını okuyor ya şirket toplantılarını orda yapıyoruz bütün şirket bağlanınca 30+ makinadan alev çıkacak gibi fanları açıyor bu arada makina gaming laptop ama zoomda 80+ toplantıda bulundum canavar gibi makinada gram kasma yoktu resmen bu arada bunları hem gaming laptopda hemde macbook pro 13' 2020 de denedim sonuç aynı google meet web tarayıcısında çalıştığı için makinanın içinden geçiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Discord akar :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 13
video izletmek zoom toplantı