Kavga Ediyoruz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    bazen kavga şiddet gürültü iyidir tavsiye ederim :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Okulda Fight Club kurmuştum , okulun Tyler'ıydım : ) , ama olayı acaip ilerlettim önce bizim sınıf sonra diğer sözeller sonra sonra TM'den kendisine güvenen ayı çocuklar sonra Sayısal'cı test çözücü tiplere kadar sarmıştık olayı Disiplin Kurulu ile acaip papaz olmuştum bu olayı organize eden kişiyi arıyolardı , sonra biri gambazlamış , uzaklaştırma filan verildi ilk başlarda sonra disiplin kurulu başkanı hemşerimdi ve babamın arkadaşıydı o kurtardı bende bi daha böyle bişe organize etmiicem die söz vermiştim , Mazoşist+Sadist'im : ) İst.da kuralım derseniz , şartlarda mümkün olursa müdavimi olurum : )

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

bikeresinde beni karambole getirdiler bikeresinde sonra ipnenin biri arkadan vurdu kızın birinin üstüne düştüm kız beni taşıyamayınca ikimiz düştük kız altımdaydı. kız sandı bilerek yapıyoruz. sonra ben dedim yok falan diye Allah'tan çocuk delikanlıymış söyledi yok ben bilerek ittim diye..

bi kerede arkadaşlardaydık akşamdı evde kimse yoktu. ben dedim ışığı kapatalım dalan dalana biri benim burnuma vurdu bi arkadaşın gözü gitti(sanıyorsam vuran bendim) 5 dk Sonra bi arkadaş ışığı açtı ama biz hepimiiz kızarmıştık ışığı açan arkadaş biraz ufak yapılıydı korkmuş bişey olur diye ışığı kapatınca saklanmış

Bazen şakayla olsa birbirimizi karambol yapıyoruz ama nedense en az beni yapıyolardır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    yalan gelebilir belki ama 40 dk önce yaptık arkadaslarla o dedigini evde boşluk sırt ve surat yok geri nereye ne siddetle vurursan vur acıma yok :) ve suan omuzum kopuyo :(

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    çok muhabbet yapıyoruz cidden azıyorum birisini bulsam indircem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bizde yapıyoruz ara sıra. bizden bir arkadaş var köyden geliyor tarla felan olayları çocukluktan başladığı için onlarda ayı kuvveti var. adam da pek kas göremezsin ama vurduğu yerde mor çiçekler biter :D omuz momuz kollar felan olayındayız biz. ben iki elle kendimi koricam adam koluma bi vuruşu var nakavt :D kolum akşama kadar uyuşuk.

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu olayı buraya yazmış olman fight club'ı benimsememiş olman anlamına geliyor...

neden mi? çünkü fight club'ın 1. ve 2. kuralını unutmuşsun...

1 kural:

fight club'tan hiç kimseye bahsetme.

2. kural:

fight club'tan hiç kimseye bahsetme..

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

valal arasıra biz birbirmize giriorz ammaaa

baya feci oluor

neyse....

hastenelik kimse vare mı ?

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

valla uni de dersler de bitti naapsak diye düşünüyoduk. Bu güzel bi fikire benziyo bizde mi yapsak :D

seni tebrik ediyorum fikir babası olmandan dolayı.

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    thonguch371 bunu yazdı:
    -----------------------------

bu olayı buraya yazmış olman fight club'ı benimsememiş olman anlamına geliyor...

neden mi? çünkü fight club'ın 1. ve 2. kuralını unutmuşsun...

1 kural:

fight club'tan hiç kimseye bahsetme.

2. kural:

fight club'tan hiç kimseye bahsetme..

-----------------------------

sende bir fayt club kurduğunu açılmamış oldun :D sende ele verdin kendini :D

Toplam Hit: 5768 Toplam Mesaj: 23