Kayınçosunu S*Ktiğim Google I

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

3-4 ay oldu sanırım bing kullanıyorum, mutluyum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bu spamı hangi içeriklerde yapıyorlar biraz örnek verebilir misiniz ?

bu arada yandex kullanıyorum.

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

google bilinçli yapıyor bunu tekel davaları yüzünden bakın biz tekel değiliz kendi içimizde sorunlar ile ugraşıyorus vs vs yoksa o siteleri  1 gecede uçururlar dünyada google kadar hızlı interneti tarayan bot daha yapılmadı

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel müdür olarak Hintli bir lavuk geldi o gün bugündür milyar dolarlık şirketin ağzına sıçıyorlar. Aynısı Twitter'dada oldu Elon Musk alınca şirketteki Hintlileri siktir etti. Herifler tam bir kanser. Hemen kendi adamlarını doldurup, kendi adamlarına torpil geçiyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Ne zaman duzelecek acaba bre amına koyayım AYLAR OLDU LAN, hiçbir sik aratamaz oldum .it .cz .pt bir de litvanya falan var spam sonuçlardan yıldım püeh.

sorun neki? anlamadim

https://www.google.com/search?q="smadav"+ekşi&client=opera-gx&hs=IN4&sxsrf=ALiCzsaKnivluRV5rrw0xTfAcYG6iE1LyA%3A1672825275710&ei=u0m1Y676KtWLxc8P8KOo0A0&ved=0ahUKEwjuw9Hiz638AhXVRfEDHfARCtoQ4dUDCA4&uact=5&oq="smadav"+ekşi&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIECCMQJ0oECEEYAUoECEYYAFDHBViGB2D2B2gBcAB4AIABcogByQGSAQMxLjGYAQCgAQHAAQE&sclient=gws-wiz-serp

bu sonuçların hepsi sikko spamler bak

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ben nedense bu sonuçlar ile hiç karşılaşmıyorum :D ama insanlar bıkmış gerçekten

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Katılıyorum. 

Bir de şey var haber siteleri. Onları da arada kaynatıp ayıklasalar keşke. 

+1 şu haber sitelerini komple engelleseler yeridir. 

Google'ın SEO olayı çoktandır ölmüştü zaten. Artık para vermeden bir bok olmuyor. Versen de bir şey olmuyor o da ayrı konu. Aradığın şeyi bilmiyorsan şu an  google'dan yanıt  bulmak imkansız.

ChatGPT ön gösterimi de olabilir bu. Google öyle ya da böyle misyonu dolduracak. Yapay zekaya alıştırmanın adımları olabilir. Google der arama motoru v2 bilmem ne yapay zekası çıkarttık artık oradan yanıt arayacaksınız diye. Millet de koşa koşa kullanır. Ki google'ın elindeki dataset hiç kimsede yok şu an. Ufaktan yolu yapılıyor.

~
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Ne zaman duzelecek acaba bre amına koyayım AYLAR OLDU LAN, hiçbir sik aratamaz oldum .it .cz .pt bir de litvanya falan var spam sonuçlardan yıldım püeh.

sorun neki? anlamadim

https://www.google.com/search?q="smadav"+ekşi&client=opera-gx&hs=IN4&sxsrf=ALiCzsaKnivluRV5rrw0xTfAcYG6iE1LyA%3A1672825275710&ei=u0m1Y676KtWLxc8P8KOo0A0&ved=0ahUKEwjuw9Hiz638AhXVRfEDHfARCtoQ4dUDCA4&uact=5&oq="smadav"+ekşi&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIECCMQJ0oECEEYAUoECEYYAFDHBViGB2D2B2gBcAB4AIABcogByQGSAQMxLjGYAQCgAQHAAQE&sclient=gws-wiz-serp

bu sonuçların hepsi sikko spamler bak

Aga attiğin linkten girince benimde aram sonuçlarım spamlara döndü. normalde ben Googe.fr yi ve google.com.cy kullanıyordum  ve sorunsuzdu. tiklamaz olaydim suan google.fr de spam basiyor.... com.cy sağlam

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

Google türkiyede mi sıkıntı? Daha önce hiç denk gelmedim ben. Düzenli olarak google kullanıyorum. Özellikler, chromeda kelimeyi yada kelimeleri seçip sağ tıkla google üzerinde arama yapıyorum sıklıkla. Hiç ama hiç denk gelmedim böyle sonuçlara.

@noname in attığı linki ilk açtığımda bana 3 tane sonuç gösterdi. Şuan 2 sayfa spamlı sonuç gösteriyor ama sonuçlar tamamen anahtar kelimeden dolayı geliyor sanırım. başka bir şey arattığımda hiç görmüyorum

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

1 senedir arama sonuçlarında çok ciddi biçti Google. 

Ne SEO ne başka birşey, hicbirsey sonuç vermez oldu.

Sitelerin Hitler'i yüzde 90 düştü.

Bütün sonuçlar spam sitelerle dolu. 

Bu olayın en büyük madurlari webasterlar oldu zaten.

Keşke Google yasaklansa da Yandex l, Bing falan kullansa millet. 

Toplam Hit: 9971 Toplam Mesaj: 66
seo google