Kaza Yaptım Kasko Ne Kadar Öder

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

pertlik bir durum yok

pert olursada en fazla %75 ücretini alırsın

nasıl araba sürüyorsunuz amk

kusura bakma senin gibi kullanamıyoruz. dinleyip etmeden böyle birşeyi nasıl söylüyorsun amk

arac pert olursa aracı senden alacaklar yani sahibinden felan geç

pertde en fazla %75 ücretini alırsın olayıda tamamen asılsız

polis tutanaklarına bak suç oranını kime vermiş gidip fotokopileri al aslı gibidir diye onaylat suç oranı kaç vermiş bakalım

kazada ben şimdiye kadar kimseyi görmedim ben haksızım diyen herkes haklı amk :D

edit:ek

yola tekrar baktımda dört yol ise sokak caddelere bak hocam sokakdan gelen caddeye yol verir 2 side caddeyse heRzaman sağdakine yol vereceksın ışık vs yoksa tabiki

eğer sen haklı buşunursan arabanda pert olursa karşı tarafın kaskosu yoksa yada imm si yetrli değilse boku yedi :) 

bu güya sigortacı değil mi :) gerçe sigortacımı sürücü kursu hocasımı belli değilde

şuan bu araba pert diye raporlandıysa bugünkü değeri itibariyle kasko sana ödeme yapar buda %75 e tekabül ediyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

pertlik bir durum yok

pert olursada en fazla %75 ücretini alırsın

nasıl araba sürüyorsunuz amk

kusura bakma senin gibi kullanamıyoruz. dinleyip etmeden böyle birşeyi nasıl söylüyorsun amk

arac pert olursa aracı senden alacaklar yani sahibinden felan geç

pertde en fazla %75 ücretini alırsın olayıda tamamen asılsız

polis tutanaklarına bak suç oranını kime vermiş gidip fotokopileri al aslı gibidir diye onaylat suç oranı kaç vermiş bakalım

kazada ben şimdiye kadar kimseyi görmedim ben haksızım diyen herkes haklı amk :D

edit:ek

yola tekrar baktımda dört yol ise sokak caddelere bak hocam sokakdan gelen caddeye yol verir 2 side caddeyse heRzaman sağdakine yol vereceksın ışık vs yoksa tabiki

eğer sen haklı buşunursan arabanda pert olursa karşı tarafın kaskosu yoksa yada imm si yetrli değilse boku yedi :) 

bu güya sigortacı değil mi :) gerçe sigortacımı sürücü kursu hocasımı belli değilde

şuan bu araba pert diye raporlandıysa bugünkü değeri itibariyle kasko sana ödeme yapar buda %75 e tekabül ediyor

deneyime bakar o iş sürücü kursuyla alakası yok trifk kurallarını bilmekle alakalı

araba pert diye raporlandıysa derken? eksperden bahsediyorsun herhalde yoksa polis pert raporu vermez anladığım kadarıyla eskper daha rapor vermemiş

http://www.tahribat.com/Forum-Kaza-Yaptim-Kasko-Ne-Kadar-Oder-199491/1/#2467441 

tekrar yazıyorum yeni değer teminatı varsa ki bazı şirketler sıfır km araçlarda bunu zorunlu veriyor bayilerde anahtar teslim kaça gidiyorsa o ücreti teklif eder

yoksa rayiç bedeli teklif eder + olarak %75 %80 oran vermezsin?  son 1 ayda 2. el araçlarınn değerleri yükseldi oranda yükselir 

bilip bilmeden poliçeyi görmeden milleti yalan yanlış yönlendirip mağdur etmeyin

edit: haa sen rayiçi anlamadın o bugünkü dediğin varya o olay oluyor poliçede yazar 2012 nisandan sonrki poliçelerde hiç kasko poliçesi okumamışsın anlaşılan

DJ_Alper tarafından 21/Eyl/14 15:53 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

yalnız çok şekil vurmuşsun hacı tebrikler. Güzelim arabanın amk muşsun ama olmazki böyle :( kaskosu varsa yapılır sanırım

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

yalnız çok şekil vurmuşsun hacı tebrikler. Güzelim arabanın amk muşsun ama olmazki böyle :( kaskosu varsa yapılır sanırım

iltifatlar için teşekkürler :) eyv saol :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ortada birşey yok tahmin olarak diyelim pert olarak raporlandı demek istiyorum yok derken merken cart curt bilmem kac yasinda insansın çocuk gibi üste çıkmaya çalışıyorsun neyse benim boyle 1.lik komplekslerim yokta

ben arkadaşın kaskodan eğer pert olursa kaç para alacağını yazdım 1.6 dizelin 0ı piyasada 55-60k civarı birşey zaten 70k a aldıysa %75 i o rakamlara denk geliyor

hasarlı araçlarda alıp sattığımız için ordan biliyorum

sen hikayeni anlat

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

4 airbag patladıysa her türlü o araba pert rahat ol airbag beyni, konsol, göğüs v.b. sadece 4 airbag ve göğüs konsol masrafı servis için en az aracın yarı ücreti eder. Eğer kasko yaptırırken belirttiysen servise götür orada onarım iste servisin fiyatları piyasaya göre yüksek olduğu için kasko firması ile fiyatta anlaşamayacak ve araban pert olacaktır rahat ol...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

4 airbag patladıysa her türlü o araba pert rahat ol airbag beyni, konsol, göğüs v.b. sadece 4 airbag ve göğüs konsol masrafı servis için en az aracın yarı ücreti eder. Eğer kasko yaptırırken belirttiysen servise götür orada onarım iste servisin fiyatları piyasaya göre yüksek olduğu için kasko firması ile fiyatta anlaşamayacak ve araban pert olacaktır rahat ol...

İnşallah ya saol :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Abiler dün kaza yaptım bizde bişi yok çok şükür. araba pert oldu yani ben öyle düşünüyorum yani dört hava yastığı patladı ön zaten iptal. 

Allahtan çocuk hayatını kurtarmış zararın neresinden dönsen kar hocam :)

tabi şaka biyana geçmiş olsun hocam en son yaptığım kazayı kasko karşılamamıştı 750 tl verip vurduğumuz arabayı yaptırmıştık kötü bi durum

yalnizturk tarafından 21/Eyl/14 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Adam kaza yapmış millet taşak muhabbetinde ne kadar barzosunuz ak ya...  Bu arada hava yastıgı acılan araç bildigim kadarıyla pert kaydı alıyor bence aracı toplatıp hasarlı diye satabilirsiniz yada o şekil kullanabilirsiniz büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun allah korumuş sende veya diğer aradaşta birşey yoktur inşallah, bu airbag olayına uyuzum gözlük taktığım için açılsa suratımı parçalar diye korkuyorum varmı öyle büyük bir etkisi :)

Toplam Hit: 6971 Toplam Mesaj: 37