folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kazıklanmak Veya Kazık Atmak Nasıl Bir Duygu?

Kazıklanmak Veya Kazık Atmak Nasıl Bir Duygu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    ben kardeşimi kazıklamıştım bir kere
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    ikisinden de hiç hoşlanmam, ikisi de iğrenç bir duygudur :| 10-20 kuruş fazla verildiği için markete kadar koştuğum çok olmuştur :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    adamına göre kazık atmak iyidir bence
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    bana oyun 50 ykr ye geliyor bi giyecek alıyorum onun üzerindeki etikette 10 ytl yazıyor onu cd kabının üzerine yapıştırıyorum geliş fiyatı 10 ytl ben sana 9 ytl ye satıyorum diyip 9 ytl ye satıyorum sonrada allah bereket versin

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    Lathedarkman bunu yazdı:
    -----------------------------
    adamına göre kazık atmak iyidir bence
    -----------------------------
    güsel söze ne denir :) @analitik müride ablamızda 4*4 lük insan mış :D

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Adını vermek istemedigim bir alışveriş merkezinde kardeşimin begendigi futbol topu ve set i almak için tam 89 ytl ödemem gerekiyodu. Aynısının daha ucuzlarıda vardı tabi dogal olarak param yok kredi kartı falanda kullanmıyorum.Her neyse düşünmek içinde az zamanım vardı :) ama ucuz olan topun barkod etiketiyle öbürünün degiştirdim. Kasaya götürüp okuttugumda :) 45 ytl ödedim. Kimsede anlamadı :D

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    fivestar güzel fikir bu akımın öncüsü olacaksın

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

İkiside neticede hoş olmayan duygular atsam yesemde kötü hissederim kendimi :S

İşte tecrube oldukça insan daha iyi anlıyor bazı şeyleri ve kazık felsefeside şekilleniyor kişiye göre .. ( bkz: Tecrube yenilen kazıkların bileşkesidir.. )

artık ben atmaktansa ilk hamleyi diğerlerinden beklerim ve şöyle davranırım .. Ben -- kadar kazık yersem . ------- kadar sokarım mantığı .. ( bkz: aşağıdaki resim )

http://img46.imageshack.us/img46/7313/kazkzg9.jpg

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Bu ne saçma bi konu ya :D

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 4227 Toplam Mesaj: 30