folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedi Dışkısı(Kahve)

Kedi Dışkısı(Kahve)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

bunu haberlerdede vermişti enteresan bişe tek içimlik kahve için 66 lira vermek aşırı sexy bi göt ister :|

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:
    -----------------------------

bunu haberlerdede vermişti enteresan bişe tek içimlik kahve için 66 lira vermek aşırı sexy bi göt ister :|

Bir Şeyi Unuttun E5 Karayolu Gibide Boğaz Gerekir. Öyle Bir Boğazki Sıçtığı Boku bile yiyebilecek Boğaz.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek
    Ne yalan söyleyeyim para bok olsa içerdim o kahveden   :| çok merak ettim tadını...

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    66YTL yi kahveye verecek param olsa neden olmasın,

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

66 lira kahvenin fincanı vay canına!

bok yemiş onu içenler.

dışarıda bir dünya gariban var meteliğe kurşun atıyor (mesela ben) elinden tutup arkadaş derdin varmı işe ihtiyacın varmı diye sormuyorlar 66 lira kahveye veriyorlar. 

tilt oluyorum tilt :( 

Ama dünyanın durumu bu zengin her zaman zengin ota boka parayı basar. Fukara her zaman fukara yiyeceği ekmeği düşünür.

İşte islamdan uzaklaşan toplumlar ya kapitalizmin kucağına böyle oturur, yahut ta dandirikten tırışkadan sosyalizm (ayağını yirim senin) zübüknamesini okutur. 

Halbuki sadece türkiyede kaba bir hesap yapıldığında bu sene itibariyle zekat verebilenlerin toplam zekat miktarı 20 milyar dolar civarında. 20 milyar dolar sıcak para piyasaya salınırsa ne olur? Biir düşünün ne olur? adam 66 lira kahveye vereceğine (israf haramdır düsturu uyarınca) bir garibana ekmek parası olarak 60 lirasını tasadduk etse bir sofra şenlenir be? Adam çöpten domates toplarken "ay şekerim ne olcek bu memleketin hali" ayakları, kahve içerken ödediği 66 lira " mmm pek lezizmiş canım" ulan alayının yumiciğine koyum.

Ama bekliyoruz, beklerken boş durmuyoruz çalışıyoruz elbet iyiyi doğruyu güzeli anlatıyoruz bir gün bu millet uyanacak. Silkinip ingiliz kaşığıyla yediği fransız boklarını kusacak atacak o safraları içinden.   

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Çinliler de ''Kırlangıç Yuvası Çorbası'' yapıyorlarmış (kırlangıçlar tükürükleri ve çamur ile yuva yaparlar).

Adamlar da ne mide var bea!...

Aslında yerli girişimci bu işe el atsa, milli ekonomi düzelir mi?

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

yok dışkıdan yapılmış onu içmem bunu içmem diyen tipler vardır ya (sana bişi demiyorum genelleme)

karalama kampanyaları yapılır bir sürü yok anam redbull boğa spreminden yapılıyormuş yok cartmış yok curtmuş vsvsvsvsvs

şimdi öle yapılıyorsa bilie adamlar bunu onlarca belki yüzlerce işlemden geçiriyorlar  ve öle sunuyorlar sana

yok ben genede içmem yemem diyorsan (ki bunu yapıyorsun)

arkadaşlarımla çok kullandığım bir espiri vardır b*k hayattır die

şimdi ne alaka bu alaka

yediğin dometesin  tadının güzel olması neye bağlı (yetiştirilmesine-gübresine=b*kuna)

aynı şekilde hıyar olsun ayçiçeği olsun(yağ için)

sonuç sen ondan verim almak için bitkinin dibine(b*k koyuyon koyun yada inek farketmez)

ve sen bu domatesi hıyarı vsvsvs yi organik üretim diye daha fazla para verip alıyorsun

yani demek istediğim

1.durumda b*ku alıyorsun--->işliyorsun---->ürün oluyor(yukarıda bahsettiğiniz kahve veya redbulll örneği)

2.durumda b*ku alıyorsun------>işliyorsun----> ürün oluyor ( yukarıda bahsettiğim dotes örneği)

birde saçma düşündüğümü söyleyen varsa en azından benimle aynı fikirde olduuğunu düşündüğüm biri var

gözat bakalım ne var burada

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=59058 

büdüt link silinmiş :S 

:D sen ne işle meşgulsun resmen boku pazarladın 2dk da :) helal olsun

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

ille de b*klu birşey yiyip içeceksem..

Kokoreç, işkembe tercih ederim.. En lüks restourantta 15 ytl verirsin tabağına karnın doyar..
    Gidip de kahveye 66 ytl vermem.. Verene de sözüm olmaz parası vardır keyfi bilir..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Tadını merak etmedim de değil ha :D

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Bir Fincan 66 Ytl'lik kahvenin de hatrı pek başka olur.. (Fincan kahve içtim,kursağımda kaldı telvesi.. Sagopa-K)

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 4241 Toplam Mesaj: 29