Kendi Bayrağını Tanıyamayan İnsanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/255129/kendi-bayragini-tanimayan-vatandas

Ulan hadi Tunus ve KKTC bayrağını tanımazsın anlarımda Amerikan filmlerinde ve oyunlarında gözümüze sokulan ABD bayrağını nasıl tanımazsınız ? Yeminle çok boş kafalı nesil geliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

- Bu ne bayrağı efendim?

+ Türg bayraa

- Peki bu ne bayrağı?

+ Bu da türg bayraa. 

edit: tamam tunus bilinmeyebilir. hakkaten aklıma da gelmez o bayrağın tunusa ait olduğu ama kıbrısın bayrağı bilinmez mi? abd nin bayrağı bilinmez mi? dahası kendi ülkenin bayrağı bilinmez mi ya? ne sikime yaşadınız bunca sene? 

1049 tarafından 20/Nis/15 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Haci koy gotune gitsin

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

saadet partisi bayraa :D 

.. bana sorsalar bende kıbrıs bayrağını bilemem :) ne işim olur, bakalım üniversite ucuzsa orda gidecez görecez :D 

BerkayCit tarafından 20/Nis/15 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

memleketi Suriyelilerden çok Tunuslular sarmış haberimiz yok,

Fransa'da aynı soruları sorsunlar,sokaktaki Fransız'da bilmez hele Amarikalılar hiç bilmez...geçersiz video

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bayrak bilmekle, boş insan arasındaki bağlantıyı kuramadım :/ bayrak bilse nolacak bilmese nolacak

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

bayrak bilmekle, boş insan arasındaki bağlantıyı kuramadım :/ bayrak bilse nolacak bilmese nolacak

Insanda biraz genel kültür olur hocam. Sonra bu adamlar gidip oy kullanıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Insanda biraz genel kültür olur hocam. Sonra bu adamlar gidip oy kullanıyor. 

Hayalete gülüp, Allah' a inananlar var. Bu ne ki.. 3 -5 bayrak da eksik kalsın hayatlarında. 

Tayyeb denen herif boosting yapıyor oylara, suriyeliler akıtacak oyları. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ağlanacak durum bu çocuklar.ne içiyor böyle kafa yapıyor anlamıyorum ki.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bence abd nin bayrağını da bilmesinler. Ama kktc yi bilmemek nedir yahu

Abdyi bilmesinler çünkü bir abdli de türkiye nerde nedir ne değildir hiçbi bişey bilmiyor

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

Sorun bilip bilmemeleri değil bu ülkenin yarısı nerdeyse beyinsiz yaşıyor

sorun hiç bir fikirleri olmamasına rağmen bazıları verdiği cevaptan o kadar emin ki

Toplam Hit: 2364 Toplam Mesaj: 21