folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Kendini Arayan Adam (Tüm Müridlere)

Kendini Arayan Adam (Tüm Müridlere)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    sağol criminal hocam
    Bu arada bu kitabı sizde okursanız sevinirim :))
    Arkadaşlar hep birlikte okuyalım,doğru veya yanlışa kendiniz karar verin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    babalar ertanın anlattıklarına göre süper bi kitap benim böle bişiye ihtiyacım vardı bazıları islamla ilgili soru sorunca takılıp kalmak istemiom cri hocam sende oku bence
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    evet bende okumustum kitabı gercekten müthiş bir eser kısa anlatımı kolay ve okumaya baslayan herkes Ertan gibi bir iki saatte okuyo yani ertesi güne bırakmıyo yazım tarzı cok ii bir kitap.kitabın içinde anlatılan eski bir koministle din konusunda bilgili bir kişinin otobus sohbetleri aslında kominzim ve islam temelde aynıdır birbirine en yakın sistem dir kominist düşünce ve islam ögretisi hiç bir farkllılık göstermez iki düşünce tarzıda insanı her ortamda her pozisyonda eşit olarak düşünür"bir peygamberle bir köle eşittir,yada devlet baskanı ile insaat işcisieittir" mantık budur kapital düzenin yerine gecebilecek iki dünya düzenidir bunlar mantık budur ama uyulaması günlük hayatta mümkün deildir ne islam adına ne kominizm adına çünkü dünya kapital bir dünya bir de kominist düşüncenin din olayını sevmedigi ataist birsistem oldugu düşüncesi de yanlıştır bunun nedeni bizim bildigimiz ünlü koministlerin ateist olmasıdır ve rusların yıllarca halkakomizimi böle ögretmesidir özet olarak "insan olarak yasama hakkı hayattaki basarılarımızla deilde insan o ldugumu için bizlere saglanmalıdır" ben dünyanın en zengin adamı ile aynı sekilde yasayabilmeliyim saygılar

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
Toplam Hit: 3769 Toplam Mesaj: 34