Kendinize İyi Bakin Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Benim gerçek hayatta ciddi manada hatrımı soran yok kimseye bişey demiyorum. Kardeş senle hiç yolumuz kesismedi ama bence sanalda hatrını sotmayanlara takılma.  He aslında senin sıkıntın bence burda değil sende kalabalıklar içinde yanlizssin ama yapacak bişey yok . Nereye gidersen git ne yaparsan yap sonuçta mezara tek konulacak insan yanlizdir takma bu kadar . 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

neyse..

cybermole tarafından 02/Kas/19 06:42 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

kendine iyi davran

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Benim beceremediğimi sen nasıl becereksin. :) 

Ne güzel takılıyoruz işte, gel vazgeç, zaten beceremeyeceksin sende benim gibi, Elin daima Tahribat.com yazmak isteyecek.. Kendimden biliyom, bu kadar duygusal olma yahu, hadi hadi naz etme, gitme tmm.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Valla bende bir iki müridi ayda bir rahatsız eder halini hatrını sorarım diğerleriyle işte denk düştükçe. Hal hatır sormaya belirli bahaneler buluyorum ki rahatsız etmeyeyim. Kişiden kişiye değişiyor sanırım bu durum. Ama çok takılma hocam. Git kafanı dinle. Hepimiz hayat kavgasındayız birebirde tanıdığımız insanlarla bile aylar boyunca konuşmadığımz oluyor. Mesela sRcN 2 ayda bir şu iş var nasıl diye yazarım :D işi yapacağımdan değil fikir gelince aklıma geliyor darlayayım diyorum

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Abi bana çok yardimin oldu teşekkür ederim yukarıda bir arkadaş daha yazmış bunlar depresyon belirtisi dikkat et abi kendine allaha emanet ol ama gitmek bir çözüm değil bunu bil

Memento Mori
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hepimiz buhran icerisindeyiz. İttire ittire yasiyoruz. Emin ol burasi ,hayatindaki guzel bir kac "sey" den birisi.

ComputerWolf tarafından 02/Kas/19 10:50 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Hepimiz buhran icerisindeyiz. İttire ittire yasiyoruz. Emin ol burasi ,hayatindaki guzel bir kac "sey" den birisi.

Öyle valla. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hoca sadece namazlar başla. özellikle sabah namazını kıl bi daha gör bütün günün nasıl keyifli, huzurlu, rahat geçiyor. gerisi kendiliğinden geliyo zaten senin ekstra bişey yapmana gerek yok.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

hoca sadece namazlar başla. özellikle sabah namazını kıl bi daha gör bütün günün nasıl keyifli, huzurlu, rahat geçiyor. gerisi kendiliğinden geliyo zaten senin ekstra bişey yapmana gerek yok.

+1

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 5651 Toplam Mesaj: 46
veda