folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kene Isırmasindan Ne Yapmaliyiz..

Kene Isırmasindan Ne Yapmaliyiz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

şu günlerde milletcek tırsmamiza neden olan hayvanın ısırmasi durumda yapılmasi gereken.

http://www.uzmantv.com/kene-nasil-cikarilir

birde gördüğümüz böceğin kene olup olmadiğini nasıl anlariz oda başka bi konu başlığı.

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    bu kadar iğrenç bi hayvan yok ya :|

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    doktora gidin diye bas bas bağırıyorlar siz hala neyin peşindesiniz...
    boyle daşşaklı bir kırım kongo ısırsında sizi çıkartın bakalım ne hale geliyorsunuz.
    hastaneye gidiceksin oyle sagdan soldan duydugun bilgi ile cıkartmıyacaksın.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

kendiniz çıkartayim demeyin, bilgi olmasin açısından koydum

yanlız merak ediyoum hadi elde kolda çıksa anlaşilirda, ALlah korsun göremediğimiz bir yerden kavrarsa nasıl anlayacaz

In every job there is a no
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı:
    -----------------------------

kendiniz çıkartayim demeyin, bilgi olmasin açısından koydum

yanlız merak ediyoum hadi elde kolda çıksa anlaşilirda, ALlah korsun göremediğimiz bir yerden kavrarsa nasıl anlayacaz

konduğu yerde büyük ihtimal bir yanma hissedersin :)

kesinlikle kendiniz cıkarmayın adamlar bas bas bağırıyor..doktora gidin hemen..onlar halletsinler ;)

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    zorladığın anda emdiği kanı içeri kusuyo ondan bulaşıyo hastalık sanırsam ondan zorlamadan tarak gibi bişeyle sıyıracan hemen...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Kenede bi böcek ..canim ..tek yapman gereken sadistce görünebilir ama yakmak yaktiginda catir cutur sesi duydunmu tamamdir :) kusamazda ...tutunamazda :D

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Hastanede bu tur vakalara cok rastlayan biri olaraktan ilk etapta kendiniz cikartmaya ugrasmayın derim..Fakat cok zor durumda kaldıysanız örnek hastaneye gidecek vaktiniz yoksa(kulucka donemı yanlıs hatırlamıyorsam 12 gun falan) keneyi karnından veya bacaklarından diğil kafasından yukarı dogru pens yardımıyla cıkarın.Eğer buda yoksa bir ipliğe dugum atip kenenin kafa kismi bogmaca yapacak sekilde tutturun sağa sola oynatarak birakmasını sağlayın..Sakın ola kenenin uzerine sigara yaklastirim yok kolonya dökeyim gebersin deterjan dokeyim temizlensin diye biseyler gecirmeyin aklinizdan..Cunku bu gibi durumlarda kene virusu vücüda kusuyor ve enfekte olmus oluyorsunuz..İstanbulda yasayan müridlerimizin telas etmesine gerek yok esasen cunki kırım kongo kanamalı olayına henüz rastlanmadı..Ama tavsiyem ormanlık alanlarda pacaları corapların ıcıne sokun kollu giyinin yerlere falan uzanmayın..Sağlıcakla kalın:P

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Bu arada tahribatın sağlıkcısı olmaya adayım:) adminlerden reja ediom o kadar yasi yasios bi madalya wermediler..Sağlık konusunda yardımcı olmaya hazırım arkadaslar

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    geçen gün keneye benzer bişey gördüm (tarantulada olabilir) dedim belki kenedir ezdim ayağımla kağıt gibi oldu:D

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    darkii bunu yazdı:

Bu arada tahribatın sağlıkcısı olmaya adayım:) adminlerden reja ediom o kadar yasi yasios bi madalya wermediler..Sağlık konusunda yardımcı olmaya hazırım arkadaslar

bende tahribatın mali müşaviri olabilirim. :)

///______________
Toplam Hit: 4560 Toplam Mesaj: 26