Kenevir Ekimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

ilkokuldaki pamuk-fasulye deneyindeki gibi pamuk veya pecetenin arasına tohumu atıp suluyosunn

3-5 günde filizleniyo soora 2.5 lt lik kola sisesini ortadan kesiyosun toprakla doldurup tohumu atıyosun...

bassinyourface
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    edit:2 kez ardarda post atmışım =S

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Bildiğim kadarıyla sıcak ortamda yetişiyor dikkatli araştırırsan bulabilirsin bir aralar böyle bir döküman bulmuştum şimdi hatırlamıyorum nerde

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    E sevgili müridler,bende kolombiyadan gemi ile 50000(elli bin) ton mal yükleyip avrupaya indirmek istiyorum.Bunun için kontak bilen varmı?!
    Nasılız ama online ticaret....E-ticaret bu olsa gerek!?!

-Dikkat tamamen geyik ve şaka ürünüdür,ciddiye alan çıkmasın-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    bizimde bahçede duvarın dibinde çıkmıştı sonra bi baktık ertesi gün uçurmuşlar,ayyaşın biri mi aldı yoksa polis mi aldı ne oldu bilmiyoz ama firar ettiği kesin.iyi ki de yok oldu yoksa götümüze sokarlardı.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    wallaha ben hollandadayim gidiyon tanesini 5 eurolu neydi o fiyata aliyon 5 tane hakkin var enfazla yetistiriyosun yasal ; )

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    şimdi bi her toprakta yetişir ama senin içtiğin otla saksıda yetiştirdiğin ot arasında dünya kadar fark olur şimdi hocam

normal biçimde ek ama aşırı güneş almasın dk başıda sulama gübre falanda koymaya kalkma:) ziyan etme keneviri nese şimdi hocam esas ot kahve rengiye çalar şimdi dicenki biz alıoz koyu yeşil dorudur oda ottur ayarını tutturursan güzeldirde sen yeşil olunca yol kıy ama şuda var uraşma bence onu toplarken yapışkan yapışkan olur gece baktığında üzerinde tohum çıktıysa parlar falan hoş bi görüntüde yakalarsın:) ama yinede git 5 kaıda al 500 binede çarşaf al bide kısa samsun kır içine yapıştır..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    way m.q forum iyice piskopata bağlamış :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ya şimdi kenevir kenevir nereye kadar, ancak ticaretini yapcaksan anlatırım kjarınada ortak olruum ancak, genelde üreticiler kullanmaz, kendin için istiyosan torbacılar nerden kazancak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    çok ilginç ne diiim :)
Toplam Hit: 27236 Toplam Mesaj: 30