folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Keyboard Mouse Önerisi Varmıdır ?

Keyboard Mouse Önerisi Varmıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı

Şirkette bir arkadaşta mx mechanical var ve 3s mouse var. Daha öncesinde de mx keys kullanıyordu. mechanical bende deneyimledim tuş basımı vs harika tabi hemen verdik siparişi :D 1 haftaya bende kavuşacağım bakalım :)

Basma hissiyatı mx keys ten daha iyi ama tabi mekanik olması sebebiyle biraz daha sesli çalışıyor.

abi abuzürt gelcek ama mxkeys de ben cok delay yaşiyorum. öyle böyle değil 3-4 sn kadar delay oldugu oluyor. özellik ile bluetooth ile bağlı olduğu zamanlarda. aslinda bu yüzden farki bir model denemek istedim keyboardda. 

hocam bu bluetooth olaylarında çevredeki 2.4 ghz bandında çalışan alet edevat varsa onların doğrudan etkisinin olduğu durumlar oluyor. Böyle bişey yaşıyor olabilir misin?

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hocam bluetooth modemden uzak tut.

mouse değil de diğer ev aletlerinde çektim sonradan çözdüm. modem ile bluetooth çakışıyor sürekli 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    rakkoc bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı

Şirkette bir arkadaşta mx mechanical var ve 3s mouse var. Daha öncesinde de mx keys kullanıyordu. mechanical bende deneyimledim tuş basımı vs harika tabi hemen verdik siparişi :D 1 haftaya bende kavuşacağım bakalım :)

Basma hissiyatı mx keys ten daha iyi ama tabi mekanik olması sebebiyle biraz daha sesli çalışıyor.

abi abuzürt gelcek ama mxkeys de ben cok delay yaşiyorum. öyle böyle değil 3-4 sn kadar delay oldugu oluyor. özellik ile bluetooth ile bağlı olduğu zamanlarda. aslinda bu yüzden farki bir model denemek istedim keyboardda. 

bi sıkıntı vardır. bu kadar delay öx keys ile imkansız olmalı. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

mk 470 kullanıyorum tuşlu değiştirme özelliği yok flow özelliği yok, ergonomik, sessiz ve sağlam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı

bi sıkıntı vardır. bu kadar delay öx keys ile imkansız olmalı. 

Ev denize sıfır, ve yaklasık 250-300 metre ötemde marina var. muhtemelen oradaki telsizler vs yüzünden oluyor bro. sirf bu yüzden dongle ile kullanıyorum. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hocam razer naga pro dan ben memnunum fiyatı çok demezsen tavsiye ederim. Denemedim fakat farklı platformlar arası hızlı geçişi destekliyordu sanırım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-naga-pro-kablosuz-mouse-1217547.html?gclid=Cj0KCQjwn9CgBhDjARIsAD15h0CvQLQWC-8LCsDXGd6UtzTWJbt_cQ7POyX1ckLtZOuZa6HX5toUd_kaAn8LEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

ben de mx kullanıyorum üzerine tanımam özellikle oyuncu ekipmanları para tuzağından başka bişey değil benim gözümde logitech rullaz

Yaptık bişiler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Weldox bunu yazdı

ben de mx kullanıyorum üzerine tanımam özellikle oyuncu ekipmanları para tuzağından başka bişey değil benim gözümde logitech rullaz

Çok rekabetçi oyun oynayanlarda fark ediyordur illaki, ama ben zaten o kadar iddali değilim. Cuma ve Pazar günleri kuzenler ile CS:Go oynarım. 40 yılda bi de LOL oynarım. Bu kondisyonda 5-10ms gecikmeyi zaten ben algilayamiyorum. Mouse gecikmesiz olsa ne fark eder ki :D Oyuncu adamın takıldığı teknolojik detaylar farkli yazılımcının farkli. proje teslim zamanları günde 20 saat pc basında oturuyoruz. artık yaşda 36 oldu. yavas yavas boyun bel sırt ağrıları başlıyor bu yuzden ergonomik ürün mantikli geldi. Xdrive'in oyuncu koltuguna geçtiğimden beri belim ağrımıyor mesela. @unbalanced 'in önerdiği mouse dan almama kadarı aldım. mouse 'un tuş kişiselleştirmeleri macbook da kullandığım bazi özellikleri desteklemiyor. mx master 3 ile mouse da devam edeceğim. Fakat önerdiği klavye cidden cok güzel. ondan kesin alcam.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Razer BlackWidow V3 Tenkeyless

Bugün bunu denedim tam istediğim şahsen ben bunu alacam yeşil switch takılı

edit : aldım düşüncelerimi yazarım şuanlık sadece rakamların olmamasına alışmam gerekiyor.

TheAvenqer tarafından 18/Mar/23 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Logitech K380 kullaniyorum, memnunum. Performans klavyesi degil, oyun icin gitmez sonucta kablosuz bu. Ama 2 bilgisayar varsa masada cok güzel tek tusla gecis yaparak kullanabilirsin. Ayrica mouse olarak da M350 alip set yapabilirsin.

Toplam Hit: 1571 Toplam Mesaj: 22
mouse fare klavye wtf keyboard hep beni bulur