folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıbrısta İkamet Eden Mürid/Müride

Kıbrısta İkamet Eden Mürid/Müride

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Kıbrıstan yavru köpek alıp uçakla bana kargoluycak hayır sever bi mürid veya müride var mı acaba kıbrısta?

Kıbrısta olanlar pm atarsa detayları konuşuruz.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Kıbrıstan yavru köpek alıp uçakla bana kargoluycak hayır sever bi mürid veya müride var mı acaba kıbrısta?

Kıbrısta olanlar pm atarsa detayları konuşuruz.

zumsuk arkdaşımız vardı ona bi sor istersen bende 1 - 2 aya kadar getirecem kıbrıstan babam verecek alman kurdu , seninkinin cinsi ne hocma.

Edit : Hocam köpegin sahibi versin olmazmı yeni doğduysa aşılarının tam olması lazım diye biliyorum ben.

JuMaN tarafından 01/Kas/13 11:01 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Husky, sahiplendirme alıcamda adamada fazla güvenmediğim için burdan birini arıyorum hocam. Bi aşısı eksikmiş onuda orda mı yaptırıcaz yani?

Edit: Üye arama yerinde zumsuk'u bulamadım ya, pmlerde de olması lazımdı ordada bulamadım acaba nick mi değiştirdi?

Edit: Buldum Ayro olmuş. :)

MiqRoP tarafından 01/Kas/13 11:58 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

kıbrısta veterınerlık okuyan bır arkdasım var ıstersen bı sorayım

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

kıbrısta veterınerlık okuyan bır arkdasım var ıstersen bı sorayım

Hacı sorarsan çok iyi olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam sahiplendirme derken ücretsiz mi ücretli mi ne kadar anlaştın sen ve nereden buldun link varmı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hacı adam ilanı kaldırdı mesajlaşıyoruz. Son bi aşıları varmış aşı parası ve kargo parasını karşılasan yeter dedi. 

Petarkadas.com'da bi çok sahiplendirme ilanı var, ben ordan bakıyorum. 

MiqRoP tarafından 01/Kas/13 21:09 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Up olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Hocam ben Kıbrıs'tayim ama aracım yok Sıkıntı olur 

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

Hocam ben Kıbrıs'tayim ama aracım yok Sıkıntı olur 

Çok mu uzak kardeş havalimanıyla aran? Adamdan haber bekliyorum birini bulamassak seninle bi ayar çekebilir miyiz şu işe?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

zumsuk olarak değilde ayro olarak arat sanırım nick değiştirmiş

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1742 Toplam Mesaj: 12