folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kilitten Anahtar Yaptırmak?

Kilitten Anahtar Yaptırmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Gençler selam böyle bir şey mümkün mü bilgisi olan yapan yer bilen?

Motorumun MASTER LOCK çelik zincirli kilidi var 2 adet. Taşşaklı ve pahalı da bir şey, bizim aptal aile bireyleri ana anahtarı da yedeğı de yanında bir çok anahtarla birlikte kaybetmiş. MASTER LOCK anahtar kod numarasını da not almamıştım açıkçası eu merkezinden kargoyla talep ederdim yoksa.

Kilidin aynısından yeni almaya kalksam dehşetülcengiz pahalı güncel kur + Master Lock marka olma sebebiyle.

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

girişi ne girişini göstermen lazım, yapabilecek vardır illaki ama nce numaralarını çıkartmak gerekiyor ama yuvarlak tiplerse zor olabilir dediğim gibi giriş önemli. 

three is binding, four is loose lol 

SweetyVolty tarafından 07/Eki/21 04:56 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Motorumun MASTER LOCK çelik zincirli kilidi var 2 adet. Taşşaklı ve pahalı da bir şey, bizim aptal aile bireyleri ana anahtarı da yedeğı de yanında bir çok anahtarla birlikte kaybetmiş. MASTER LOCK anahtar kod numarasını da not almamıştım açıkçası eu merkezinden kargoyla talep ederdim yoksa.

Kilidin aynısından yeni almaya kalksam dehşetülcengiz pahalı güncel kur + Master Lock marka olma sebebiyle.

Kilidin üzerindeki anahtar yuvasının oralarda bir yerde numaralar yokmu oradan yürümek gerekenbilir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

girişi ne girişini göstermen lazım, yapabilecek vardır illaki ama nce numaralarını çıkartmak gerekiyor ama yuvarlak tiplerse zor olabilir dediğim gibi giriş önemli. 

:)

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

işinin ehli bir anahtarcı bulursan halleder hocam yoksam yalan olur.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

:)

https://youtu.be/eVZ67dcY9_g

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

master lock ne bilmiyorum. ama babam arabayı satarken bütün bisiklet anahtarını arabada unutmuş. 

galericiye açtı var mı,  gecerken biraksaniz diye...

yok dedi başından savdi.  o zaman anahtarciya gidip sormuştu.

yaparız demişler ama kilit fiyatına.  madem mecbur bana gelmişken iyi kaziklayim diyorlar sanırım. yapılışı zor mu bilmiyorum günahlarını almayim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

iyi bir anahtarcı o işi halleder. ama biraz masraflı olur.

boş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=dwcC2BMFknI haci LPL senelerdir master lock ile tasak geciyor. Istersen arat muhtemelen bu kanalda acmistir senin modeli de :)

youtube.com/c/lockpickinglawyer/search?query=master%20lock%20bike bak bakalim burda var mi kendisi

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

@Esquire çok sağol kankim ben de öyle birini arıyorum ışte hanı varsa bılen eden adres/nam vs... :)) fakat Türkıyede hemen değıştırelım yenısını alalım mantıgı hakım ustalarda da öyle. Örneğın telefonun lcd ekranınını flex ı zarar gordu yarıdan dıyelım adam hemen yenı ekran takalım dıyor yok yanı ustalık ışçılık özetle. Anakart hafıf sıvı teması alsın onarılabılecek konumda dahı olsa yenı board takalım moruq dıyor. Tüketımız safı

Ufak tefek sorunlarım da dahı mesela son 1 haftadır pvc kapılarım arızalı usta çağırıyorum gelıcem dıyor gelmıyor, ana pımapen bayısını aradım abı 6 aylık ış aldık cok yogunuz dıyor IŞ TE BEĞENMIYORLAR ış görece cuzı ıse kı tahmınımce sırf gel gıt tamıre 250 tl alırlar. Mıllet harbıden para begenmıyor 6 aylık ış alıp ış yok dıye sızlanmasın ya da götler tv lerde amk.

@NmC evet kankım bılıyorum ama bu eleman her kılıdı patlatıyor :D 21yy bıraz kalıtesız bır çağ oldu sankı her ürün kalıtesız.

@Futurist görece ünlü ve çok kadim bir marka güya fakat ışte masraflı evet yenısı de masraflı tamırını de yaptırmak sorun.

@Pompaci yalan olacak gıbı duruyor, ustalara sövmeyeyım şımdı de yerı gelıyor hakıkaten 2 kat para vereceğım dedıgım ısler oldu yok yaptıramadım amk. Tembel kültürüz mk :D

@sunyy2003 kankım olsa keşke sadece anahtarında varmış kendıne ozgu bır kod onu ıletebılırsenız gonderelım dedı EU merkezı ışte ucretsız gönderecekler vs.. ama yok, ışın ılıngıc amk anahtarında da kod oldugunu hatırlamıyorum ben çok mıkro ölçekte yazdılar herhalde mıkroskopla falan bakıÇaz :D

@SweetyVolty kralım senın konu aklımda LEVEL CD'lerı unuttum sanma olm nıckını gorunce otomatık mahcup oluyorum AQÜ,  bı bakamadım o ışe 2 saat ayırıpta ınan kı üstüme bu aralar boyna ış ve bela yağıyor her sık bozuldu pvc kapımdan jeneratörüme kadar eylül ekım kasım her yıl benım bela - arıza - onarım aylarım zaten :D. Halledıcem ınan kı ıstedıgın ıcerıgı bendekı mevcut arşıvde bulursam paslayacağım.

@Cesnıst sana da teşekkür ettım kankam.

Herkese teşekkürler cevaplar ıçın.  Kılıt ışı elımde kaldı perte çıktı gıbı özetle durum oyle gozukuyor.

Kurtlar tasma takmaz....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Sıkıntı yok yahu; senin nicki görünce benim de Merlin izleyesim geliyor ben de bi ara tekrar onu yabıcam. 

Senin ihtiyacın olan şey tam olarak şuradaki aletten bulmak, ya da sahip birini bulmak;  https://youtu.be/oszIkc7YOo4?t=143  

dediğim gibi kilidin görüntüsünü atarsan çok daha fazla tahminde bulunabiliriz, en kötü şu aletten alıp kendimiz çıkartırız numarasını sonrası zaten kolay. 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1583 Toplam Mesaj: 12
motorsiklet master lock motor kilidi yale kale asma kilit disk kilidi