Kim Bu Ekmeği Yer! (İğrenç Ötesi) +16

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

Taylandlı sanatçı Kittiwat Unarrom'un yaptığı ekmekleri yemek mide ister! Parçalanmış insan vücudu görünümündeki bu ekmekler öyle ürkütücü ki insan şaşmadan edemiyor. Hamur, çikolata ve üzümle yaratılan ekmekler sofrada dehşet yaratıyor.

kaynak: vatan

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    çinliler yer

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    bu midesizler herseyi yer

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

-anne bakkala gidiyom kaç ekmek alayım

-2

-tekli mi çiftli mi

-1 kafa 1 kol

v.b diyaloglar da olabilir 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

bence adam babsını kesmiş ekmek diye kakalıyor millete xD

adamlar o kadar midesiz ki  onu ekmek diye sofralarına alıyolar ceset de olsa ekmek dir bu diip yiyolardır xD

diyelim anladılar ceset olduunu bu paraya et diyip götürürler xD xD (:

dipidipnot: 2 dakkada ne hikaye yasdım beeeh (H) xD hikayemde aptal midesiz dingo çinliler başrolde xD 

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Başlıkta Geçen İğrenç Ötesi ile aynı fikirdeyim. Çok kötü Görünen Ekmek, Çinliler Sadistmidirler yoksa Sadist Görünmekten hoşlanan Garip insanlarmılar Halada bir fikre varamadım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    nimetle oynarsan böle deprem olur enkaz altında kalırsın işte

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Onlar hakıkaten bıldığımız ekmek gibiyse yani sadece undan yapılmışsa ben yerım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    bunlar yazılanlar gibi hamur, çikolata ve üzümle yapılmış ekmekler fakat bu ekmekler insanların merhamet duygularını zamanla farkında olmadan köreltiyor.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

kalıp varda kalıba döküp mü çıkarıyor?

yoksa her ekmeği ayrı ayrı mı çalışıyor acaba? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yemeği lezzetli kılan en mühim unsurlardan biride görünümüdür.güzel görünen bi yemek her zaman daha çekicidir. ama bu öküz yapılması gerekenin tersini sanat diye icra ediyor kazma işte!

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
Toplam Hit: 4442 Toplam Mesaj: 33