folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Kimsin ? Sorusuna Verilebilecek En Karizma Cevabı Arıyorum

Kimsin ? Sorusuna Verilebilecek En Karizma Cevabı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

- arayanım, benzeyenim, hiç de aslında benzemeyenim, koşanım,yorulanım, inkar edenim, belki ölenim, öldürenim, 5 duyumla algılayan, pekala düşünenim, yaşayanım, nefes alanım ben,
    benliğimi önemseyenim hem, iğne gözünden geçer mi acaba diye merak edenim, süperkahramanım, algımı çarpıklaştıranım, olması gerketiği gibi yapan ama, olmasını bazen istemeyenim, ölüme üzülenim, bazen sevinenim, yanında korku taşıyanım, hayvan severim, karınca yiyenim, rahata erenim, rahat ettirenim, çağıranım, doyanım, sesimden öteye koşamayanım, ışıkla yarılamayanım, sudan oluşanım, topraktan oluşanım, hatta maymundan gelenim, iki hücreliyim ben, sonra dört hücreliyim, 16 yım fazlasıyım, bölünebilirim, asal sayiyim yerine göre, asıl sayıyım, kesirliyim, şüpheliyim, şüpheciyim, kaygılıyım, nevrotiğim, otomatiğim, nefis sahibiyim, ruh sahibiyim, kan sahibiyim, düşenim, kalkanım, oturan ,yatan düş görenim, veremim ,zatüreyim, zatülcenbim, kan tükürenim, kan kusanım, kalp kriziyim , sivrisineğin soktuğuyum, adı anılmayasıcayım, karanlıkta oturanım, dua edenim, isyan edenim, iftira edenim,sövenim be hatta şovenim, milliyetçiyim, komunistim, dadaistim, ateistim, dindarım ben, paedomorphosis geçirenim, epilepsi nöbetinin eşiğindeyim, migrenden başı çatlayanım, beynine dokunulanım, hayvanları eğitenim, insanları büyütenim, delikanlıyım hem hem feminenim, yeryüzündeyim, gökyüzündeyim , sudayım, suda boğulanım, adli rapor tutulanım, cezalandırılanım, yazarım, kazanım, kaza yapanım, kadere inananım, mitosum, rituelim, hikayeyim, şarapçıyım, hapçıyım, yakındayım, inenim, çıkanım, parçalayan ,bölenim, hayal edenim, rüya görenim, üstüne nohut pilav yiyenim, okuyanım, dokunanım, sakınanım, cevap arayanım, çift kişilikliyim, üç kişilikliyim, obezim, asteniğim, arsenikle zehirlenenim, iyi orta yapanım, gol atanım, kolumu bacağımı kolumu kıranım, düşünce tekme atılanım,kralım,vezirim, hükümetim,militaristim, rocky'im hatta rambo'yum, rambo bıçağı ile ciltaltından parazit temizleyenim, midyeye limon sıkanım, zar atanım, kadere kısmete inananım, yananım, yakanım, yandıranım, yanlıyım, yansızım, cennette , cehennemdeyim, araftayım, soranım, sorduranım, solanım,solduranım, arayanım, arayanım, arayanım,arayan hem bulan hem bulamayanım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

İsmim yazıyor profilimde, daha sormanın anlamı ne ? 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

İsmim yazıyor profilimde, daha sormanın anlamı ne ? 

He laa onu hiç düşünmemiştim :))

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Topum

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

hayır ben kim degilim

benim ismim eric

LOL

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Konu 30 Ekim 2011 (Pazar) 21:06 tarihinde açıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
    someone_from_71

kastamonu
    Erkek%20Üye

Arkadaşlar kızın biriyle facede tanışmak isteyen bi arkadaşıma kız kimsin ? diye sordu, öyle bi cevap vermeliyiz ki kızın ağzı açık kalmalı.. Hayal gücünüzü konuşturun...

Not : Felsefi cevaplar aradığım için konuyu Derin Konular bölümüne açtım.

FENERBAHÇE 

üstünden yarım saat geçmiş :D siz sanıyormusunuz kız hala "kimsin" sorusuna cevap beklediğini :D

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hepsi çok iyiydi ama kısa ve öz olması nedeniyle "kimsin sorusunun bir bedende vuku bulmuş haliyim" bu sözü seçtik, hepinize çok tşk ederim mükemmelsiniz yine :)..

Not: "Topum" diyen arkadaşıma da medeni cesaretinden ve itirafından dolayı ayrıca tşk ediyorum :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

huyum kurusun(h)

harikayımdır.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kızın her sorusu için bi konu açma sakın hoca :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

kızın her sorusu için bi konu açma sakın hoca :W

:)) yok yok arkadşa tahribatın kim oldugunu gösterdim, aslında tahribata sorulan kimsin sorusunun cevabını verdiniz :))

Toplam Hit: 21178 Toplam Mesaj: 77