Kira Sigortası Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlarım merhaba,

Ray Sigorta Trink Kira Sigortası adı altında yeni bir ürün çıkardı. Bu ürün ile kirada ev veya işyeriniz varsa Kira gelirinizi sigorta altına alabilirsiniz. Bunun için sadece Kira kontratı yeterli oluyor. Ayrıca sadece kira geliri de değil bununla beraber mülk'e dair tüm fatura giderleri + aidat + mahkeme ve avukatlık masrafları da sigorta altına alınıyor.

İşin özeti mülk sahibi olarak bir daha kiracıyla uğraşmak veya mağdur olmak gibi bir problem tamamen ortadan kalkıyor. 

Peki bu poliçenin fiyatı ne kadar?  = Kira kontratında yazan Kira miktarının yaklaşık %60'ıdır. Yani sizin kiradaki yeriniz 1000 TL ise 600-650 TL arası bir rakama (Peşin veya kredi kartına 9 taksitte ödenebiliyor) buradan doğacak tüm gelir ve zararınızı 1 yıl boyunca sigorta altına alıyorsunuz. 

Peki bu işin koşulları nelerdir? 

1. Kira kontratının olması 

2. Kira bedelinin bankaya yatıyor olması.

3. Poliçe düzenlendikten sonra ilk 3 ay hak talep edemiyorsunuz bekleme süresi var. ++ Bu süre içinde kiracı kira ödemezse poliçenizi iptal edip paranızı iade ediyoruz paranız yanmıyor.

4. Aylık üst limit 10.000 TL.

5. Diyelim 10. ayda hasarınız meydana geldi kirayı sigorta şirketinden alıyorsunuz kiracınız henüz çıkartılmadı ama poliçe bitiyor ne yapacaksınız? Bir önceki sene ödediğiniz poliçe primine %10 ceza ekleyerek yukarda verdiğim örnekte 600 TL idi 660 TL ödeyerek poliçenizi yeniletip kira ve diğer giderlerinizi sigortadan karşılamaya devam ediyorsunuz.

6. Kiracınızın kirasını ödememesi durumunda kiracınıza seçmiş olduğunuz avukat ile ödeme emirli ihtar çekmeniz, ihtar neticesi ödeme yapılmaz ise icra takibi başlatmanız gerekmektedir. Çekilen ödeme emirinin bir örneğini 72 saat içinde şirketimize ibraz ederek hasar dosyanızı açtırmanız gerekmektedir. İcra takiplerinin sonuçsuz kalması neticesi tahliye istemli dava açılmalıdır. İhtarnamede belirtilen süre sonunda kira bedelinin ödenmemesi ya da ödeme yapılmaması sebebi ile takibin kesinleşmesi halinde aylık kira bedelleri ile işbu borca ait giderler poliçede yer alan yıllık teminat bedeli dahilinde ev sahibine (sigortalıya) ödenir. 

Bu ürünün Çanakkale Distribütörlüğünü yapmaktayım. İsteyen arkadaşlara poliçe satabilirim. Daha detaylı bilgi isterseniz bana ulaşabilir veya https://www.trinkkira.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz. 

Turania tarafından 24/Tem/17 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bizde bulundugumuz yerde bu isi yapsak. Ne gerekir.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Güzel bir proje mesajım bulunsun kiracılara uygularız

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Bizde bulundugumuz yerde bu isi yapsak. Ne gerekir.

Hocam nerdesin ne işle meşgulsün bilmiyorum ama ben İstanbul'a gidip görüştüm yüz yüze anlaştık ve aldım. Kendim zaten sigortacıyım acentem var. Adamlar herhangi bir yatırım para pul teminat istemiyor sadece işin layıkıyla yapılmasını istiyor.

Üretimler düşük olur işler bozuk olursa geri alırlar muhtemelen veya itibar sarsıcı birşey olursa.. 

Turania tarafından 22/Tem/17 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bu isi sen nerden duydunda gittin adamlarin yanina. Yani is tutarmi. Onemli olan o suanlik.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Bu isi sen nerden duydunda gittin adamlarin yanina. Yani is tutarmi. Onemli olan o suanlik.

Hacım sigortacı olduğum için zaten sektörün içindeyim Yani çıkar çıkmaz duyduk işte ordan yürüdüm kısmet oldu. Valla ürün ortada bana sorarsan tutar ama piyasayı bilemeyiz nasip.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Bu proje tutar gibi iyi bir tanıtım yapılırsa bil hassa gayrimenkul firmaları bilirse tutar 

Tvde bi haber patlattımmı tamamdır iş :)

Proje tutar diye

Not : tüm hakkım bende saklıdır...

:)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Acenteler yapabilir bu işi. Yalnız şöyle bir durum var. Hasardan sonra yenileme yapmakta sorun çıkarabilirler. Ray sigorta için konuşuyorum riskli işleri yenilemediğimi gördüm. Farklı şirket ile aşağı yukarı aynı teminatları verebiliyorum. Ayrıca mesafeli satış haklarımız var. Arzu edene prim veririz :) 

baltalamak gibi olmasın kardeşim. Rahatsız olursan silerim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

Acenteler yapabilir bu işi. Yalnız şöyle bir durum var. Hasardan sonra yenileme yapmakta sorun çıkarabilirler. Ray sigorta için konuşuyorum riskli işleri yenilemediğimi gördüm. Farklı şirket ile aşağı yukarı aynı teminatları verebiliyorum. Ayrıca mesafeli satış haklarımız var. Arzu edene prim veririz :) 

baltalamak gibi olmasın kardeşim. Rahatsız olursan silerim. 

Yok hacım kiracı rüculu olacağı için şirketin zarar ihtimali çok düşük ayrıca poliçe düzenlendiği andan itibaren yenileme garantili.

baltalamak falan ne demek paylaş sende ürününü detaylarını vs. hiç sorun değil :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

peki kiraci diyelim normal sekilde cikti evden, baska kiraci aradik bi-iki ay bos kaldi, bos kaldigi surededeki kira gelirini sigortadan alabiliyor muyuz?

garanti ise bunuda kapsamali yoksa kullanissiz. geliri garanti altina aliyorsa bunuda kapsamali yoksa %60 vermeye ne hacet ilk uc ay alamiyorsun falan zaten.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

peki kiraci diyelim normal sekilde cikti evden, baska kiraci aradik bi-iki ay bos kaldi, bos kaldigi surededeki kira gelirini sigortadan alabiliyor muyuz?

garanti ise bunuda kapsamali yoksa kullanissiz. geliri garanti altina aliyorsa bunuda kapsamali yoksa %60 vermeye ne hacet ilk uc ay alamiyorsun falan zaten.

Hayır dostum kiracı çıktı mı ödemiyor. Türkiye de böyle bir teminat verirsen neler yaparlar düşünebiliyor musun sen? 😄

%60 vermenin neresini fazla buldun onu da anlamadım her ay vermiyorsun ki bunu yılda bir kere 20 günlük kiranı veriyorsun gerisi garanti. İlk 3 ay muhabbetinde de adam zaten ilk ayı girerken veriyor geriye 2 ay kalıyor..

Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 16
kira sigortası trink