Kırılan Televizyon Tamiri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Model no: UE55JU6070UXTK

Tv bu; https://www.epey.com/televizyon/samsung-ue55ju6070u.html

10.560 TL panel fiyatı çektiler. 

Kesinlikle değmeyeceğine karar verdim. 

aynı şekilde bizim de ekran gitti ve fahiş fiyatlar çektiler. tv öyle bazanın altında duruyor :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben de 2 tane tv var öyle panelleri patlak bir yerler de duruyor ama tv ler çalışıyor.panelerden başka noktalarda sorun varsa uğraşıyor gibi ama panel işi sakat.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

Eğer tv eskiyse ve firma paneli bulamıyorsa güncel tvlerinden bir tanesini size çok uygun fiyata müşteriyi mağdur etmemek için teklif ediyor. Yetkili servise cihazın seri numarasıyla beraber gidip şansınızı deneyebilirsiniz

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

aynı şekilde bizim de ekran gitti ve fahiş fiyatlar çektiler. tv öyle bazanın altında duruyor :)

Benim tahminim  kanun gereği firmalar 10 yıl parça bulundurmak zorunda olduğu için firmalarında ekranları ellerinde bulundurmadığından dolayı yüksek fiyat çekiyorlar. aradan bir iki tane yaptırmak isteyen deli çıkıncada ona ya yeni televizyon veriyorlar yada başka sorundan dolayı iade gelmiş televizyonların ekranlarının takıyorlar.  2 tane televizyonum kırıldı benimde ilki 5-6 senelik televizyondu diğeride daha yeni çıkmış ben daha 3 taksitini ödediğim bir cihazdı. Lg ile iletişime geçtiğimde ilk başta zaten çok para tutar değmez filam dediler ısrar ettim ertesigün arayıp fiyat verdiler. O zaman 2100 liraya aldığım televizyonun halen daha 2100 e satılan televizyonun ekran tamiri için benden 1950 lira istediler. Lan dedim manyakmısınız bu televizyonda Bi tek panel mi var hani bunun plastik aksamı hani diğer elektronik parçaları hani akıllı kumandası hani bayi karı fikan? Yapacak bişey yok dedim yaptırmadım. Hatta ekranı kırık televizyonu sahibindene ilana koydum Bi tane lg servisi aradı televizyonu satın aldı. 1 taksitini kırık televizyonu sattığım parayla ödedim :) 

oliWeR tarafından 06/Nis/23 09:59 tarihinde düzenlenmiştir

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

Eğer tv eskiyse ve firma paneli bulamıyorsa güncel tvlerinden bir tanesini size çok uygun fiyata müşteriyi mağdur etmemek için teklif ediyor. Yetkili servise cihazın seri numarasıyla beraber gidip şansınızı deneyebilirsiniz

10 sene panel yedek parca garantisi vermiş samsung m. Eger 10 sene içinde panel talep edersen ve uretilmiyorsa o zaman veriyorlarmış. Yine depremden tv si kirilan bir arkadaş 16 bin panel fiyatina yeni tv alacak. Eğik ekram panel uretilmiyor diye yeni tv veriyorlar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Perte çıktı sandığım tv meğer hala nefes alıyormuş.

Ekran yandan ayrılmış, ayak kırık görüntü çizgili bozuk. Yaptirmaya değer mi ?

Cokta yeni bir tv değil. 7-8 senesi var. 4k samsung. 49" ti sanırım büyük baya.

Birde bu halde satin alan falan oluyor mu öyle bir şey ? 

https://streamable.com/xrzgpe

Reis bende bir yegen var 3 defa tv nin ekranı kırdı,buda babasına 3 adet tv aldırdı demek neyse ,ben toshiba tv yi yetkili serviste 3000₺ ye orj parçayla değiştirdim. Zaten garantisi vardı (garanti darbeye bağlı durumları karşılamıyor) serviste taktırınca tvnin garantisi devam etmiş oldu vede yarı parasına tvyi yapmış oldum. Kısacası daha pahalıya gelir vb kulak asma kendin servisle irtibata geç .

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Benim dayımın depremde ekranı kırılan bir TV si var. 

Şu anda bende duruyor. Servisi aradım panel için 9000 TL istediler.

İnternet televizyon panelcilerine sordum 6.5 k dediler.

Bunu bu şekilde satamaz miyiz ya.

TCL 55P8M

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bende Samsung var sıfırı ile ekran fiyatı arasında 200 lira fark vardı ekranlar gerçekten bu kadar pahalı ise tv nasıl o paraya satılıyor kumanda anakart vs önemsiz mi yani :/ 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Tbt üyesi olduğumuz için arkadaşım tv'sini bayi olarak arattırdım. 8250₺ fiyat verildi. Biraz daha zorladığında 7750₺ gibi bir rakam son diyebilirler. 

Murid için elimden gelen budur, benim şahsi fikrim 7-8k verene kadar vade farksız seçenek bulup sıfır yeni model almaktan yana olur. 

manevi ya da görüntü olarak çok hoşunuza gidiyordur, orası ayrı tabii. 

Toplam Hit: 2275 Toplam Mesaj: 20
samsung televizyon kırık