folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kısıtlamaları Nasıl Aşarız

Kısıtlamaları Nasıl Aşarız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Internette-Rahat-Gezmenin-Kisa-Yollari-190356/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

şimdi biz napıcaz ? atıyorum bu thor un filmini indirecem kapıya gelip gelip beni mi alcaklar ? veya para cezası mı ödüyecem ?

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

girdiğiniz bütün içerik saklanacak. vpn vs kullanırsanız kapınızı çalıp neden yasaklanan içeriklere erişmeye çalışıyorsunuz denecek. erişimi yasaklanan içeriğe erişenler suç işlemiş olacak. korku imparatorluğuna hoşgeldiniz.

VPN de o iş olmaz hocam. Sadece kullandığın VPN sunucusuna olan bağlantın gözüküyor VPN ile arandaki veriler belirlenecek şifre ile şifrelendiğinden içerik gözükmez.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

girdiğiniz bütün içerik saklanacak. vpn vs kullanırsanız kapınızı çalıp neden yasaklanan içeriklere erişmeye çalışıyorsunuz denecek. erişimi yasaklanan içeriğe erişenler suç işlemiş olacak. korku imparatorluğuna hoşgeldiniz.

Hocam vpn kullandığında aradaki bağlantı şifreli olduğu için senin yasaklı mı yasaksız mı girdiğini anlayamazlar. Ondan dolayı vpn kullananın kapısına gelmeleri gibi bir durum yok. Gelse bile direk kapıdan yollayabilirsin.

anlayamadın galiba, vpn falan kullanamayacaksın. kapiş?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Hocam vpn kullandığında aradaki bağlantı şifreli olduğu için senin yasaklı mı yasaksız mı girdiğini anlayamazlar. Ondan dolayı vpn kullananın kapısına gelmeleri gibi bir durum yok. Gelse bile direk kapıdan yollayabilirsin.

anlayamadın galiba, vpn falan kullanamayacaksın. kapiş?

blackliste düşmemiş bütün vpnleri kullanabileceksin. şansına kullandığın vpn ipsi blackliste düşerse kullanamazsın. o blackliste düşen ipye bağlananları tespit ederlerse o zaman suç işlemiş olursun. ama orasına kadar sorgulamazlar. en fazla bi sistem kurup güncel vpnleri blackliste alırlar otomatik.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utat
    utat's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı

şimdi biz napıcaz ? atıyorum bu thor un filmini indirecem kapıya gelip gelip beni mi alcaklar ? veya para cezası mı ödüyecem ?

harbiden ha bende bunu merak ediyorum biyerde ceza ödenecek diğer yerde ödenmeyecek diyo yasadaki maddelere de bakayım dedim ama para cezası falan göremedim. Yasada gördüğüm cezalarda hep sağlayıcıları ilgilendiriyodu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    çizik

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    utat bunu yazdı
    ProSky bunu yazdı

harbiden ha bende bunu merak ediyorum biyerde ceza ödenecek diğer yerde ödenmeyecek diyo yasadaki maddelere de bakayım dedim ama para cezası falan göremedim. Yasada gördüğüm cezalarda hep sağlayıcıları ilgilendiriyodu

*Kültür ve Turizm Bakanlığı, telif hakkı bulunan dijital içeriklerin korunmasıyla ilgili yeni bir düzenleme hazırlıyor. Halihazırda Telif Hakları Yasası’nda sosyal ağlardan film ve şarkı paylaşımını sona erdirecek bir çalışması bulunan Bakanlık, internetten korsan film ve müzik indirilmesinin önüne geçmek için yeni bir modeli hizmete geçirecek.

Daha önce yasa dışı yollarla film izleyen ya bilgisayarına indiren kişilere internet kesme cezasının verilmesi için bir çalışma yapan Kültür Bakanlığı, Sabah‘ın haberine göre müzik, film ya da dosya indirmeyi kapsayan fikir hırsızlıklarına karşı Fransa’daki “Uyar-kaldır” modelini benimseyecek.

Bu modelde korsan film ve müzik indiren kişiler e-posta ile uyarılacak. İkinci defada ise bu kez kullanıcının evine uyarı mektubu gönderilecek. Bu uyarıları dikkate almayan ve korsan içerik indirmeye devam eden kişiler para cezasıyla karşı karşıya kalacak.*

internette böyle yazmışlar (onların yalancısıyım ) haber tarihide 20 kasım 2013 güncel yani en fazla uyarı verirler.

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Hocam şimdi aklıma bi hinlik geldi,bunlar log tutan vpn servisi satan firmalardan hangi kullanıcılarınız Türkiye'den hizmet alıyo diye sorarlar mı?

Pragmatism&Realism
Toplam Hit: 2232 Toplam Mesaj: 20