folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşıma Ev Arıyoruz

Kız Arkadaşıma Ev Arıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

hocam benim muratpasada 2019da 1300 liraya kaldigim bilmem kac senelik 50m2 ev su an 13 bin lira. burdan dusun ne kadar zor 5kya ev bulman

gercekten 13.000 tyi veren var mi

deli mi bunlar?  13.000 kira verecegime üzerine az daha koyar kredi taksiti öder ev benim.olur. :) 

yada bir karavan alirim. bu ne ya. koca bahceli bir villa gibi bir ev olsa tamam . en azindan eker bicer  bahceyi kullanir  evi bölüsürsun.

Ben 30.000 TL ye verdiğim yerler oldu ama arkadaşım  65.000 TL ye verdiği yer de oldu xD

Antalyada rusu,ukraynalısı dışında bi de nispeten daha zengin arapları falan da çok diyorlar. Doğru mu.

Her yerdeler amk

Ben Konyaaltı bölgesindeyim (sahil bölgesi) arap çok nadir de olsa var evet ama Ruslar kadar ön planda değiller..

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Ben 30.000 TL ye verdiğim yerler oldu ama arkadaşım  65.000 TL ye verdiği yer de oldu xD

Antalya'da yabancı emlakçı sayısı yerli emlakçıları geçti; "Piyasa altüst, olan Türk vatandaşına oluyor" (t24.com.tr)

şöyle bir haber var. bu durumu engellemeden fiyatları kıramazlar. 

5k dolar maaş alan rus yazılımcı remote çalışmak için antalyaya gidiyor. bu belki zincirin en zayıf halkası kara para işi yapanların yanında. ama bu tip işleri engellemek devletin yapması gereken bişey. bireysel olarak halk mücadele edemez. serbest piyasa deyip geride çekilmemek lazım. antalya özelinde acilen tedbirler almak lazım. 

Hocam tamamen arz talep dengesi diyebilirim.Gerçekten ev fiyatları inanılmaz hızla yükseldi kira yükselince doğal olaraı satış rakamı da yükseliyor.Şu an piyasadan rus ve ukrayanlılar çekilmeye başladı ancak İstanbul'da planlanan geniş kapsamlı kentsel dönüşüm sonrası bir çok insan Antalya'ya yerleşmek istiyorlar.Gerek fay hakkına olan mesafesi gerek deniz turizim şehri olması bir çok kent'e göre buraları popüler hale getiriyor.Antalya'nın diğer turizim bölgesinden en büyük farkı 12 ay canlı bir şehir ve sürekli hareketlilik ile göç alıyor.Deprem savaş her şey bu şehre akıyor.

Rus emlakcılar konusuna gelirsek evet var ama abartıldığı kadar yok.Genelde onlar bir ofise bağlı olarak çalısıyorlar bireysel olarak cok fazla büyüme gbi bir durumları yok.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

son güncelleme 5k ama eşyasız bakıyoruz :D + apart bakıyoruz tek oda bile yeter meydankavağı taraflarıda olur

Hacı sen yeni güncellemeyle 8k eşyalı yapmadan prk olmayacak gibi  :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

son güncelleme 5k ama eşyasız bakıyoruz :D + apart bakıyoruz tek oda bile yeter meydankavağı taraflarıda olur

ahahahah :D hocam biri olsa yanında çıkacakta işte bir umuttur yaşamak hesabı :D

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

ahahahah :D hocam biri olsa yanında çıkacakta işte bir umuttur yaşamak hesabı :D

Hacı o fiyata oda bulursun. Tuvalet, mutfak ortak oluyor. Odanın kapısını kitleyip orada yaşıyon.

Gezgin falan takılanlar oraları kiralıyorlar AirBNB den genelde haftalık falan oluyor. Ha kadın için ne kadar güvenli olur bilmiyorum. 

Eğer belki bu konseptin sadece kadınlara kiralananı falan varsa belki onu düşünebilirsin. Yani dairede sadece kadınlara verilmiş olacak odalar.

Ben Antalyaya uzun zamandır taşınmak istediğim için bayağı markajımda. Birkaç tane evi tutacaktım tam direkten döndü emlakçı yamuk yapınca. Talep çok olunca ev sahipleri ve emlakçılar burnundan kıl aldırmıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    insidae bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

Hacı o fiyata oda bulursun. Tuvalet, mutfak ortak oluyor. Odanın kapısını kitleyip orada yaşıyon.

Gezgin falan takılanlar oraları kiralıyorlar AirBNB den genelde haftalık falan oluyor. Ha kadın için ne kadar güvenli olur bilmiyorum. 

Eğer belki bu konseptin sadece kadınlara kiralananı falan varsa belki onu düşünebilirsin. Yani dairede sadece kadınlara verilmiş olacak odalar.

Ben Antalyaya uzun zamandır taşınmak istediğim için bayağı markajımda. Birkaç tane evi tutacaktım tam direkten döndü emlakçı yamuk yapınca. Talep çok olunca ev sahipleri ve emlakçılar burnundan kıl aldırmıyor.

evet hocam ben 10 yıldır antalyadayım merkezde. larada yasiyorum suan, kepezde, konyaaltındada kaldım. bu son yıl kadar hiç böyle bi piyasa görmemistim. kız için oda bakacağız mecbur öyle gözüküyor onları arastirmaya basladim fakat kedisi var kedi kabul etmesi lazim simdide :(

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

İstanbul da olsan verir dim de up olsun konu..

Toplam Hit: 2558 Toplam Mesaj: 28
ev kiralık ev