folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Klarnete Merak Saldım / Öneri - Akıl Verebilicek Varmı

Klarnete Merak Saldım / Öneri - Akıl Verebilicek Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

üstadlar merak saldım , okulda son dönemim ve 2 dersim var çok boşum zaman bol ama geç mi kaldık bilemiyorum.

eski konuları karıştırdım sol klarneti önermişler , direk becerebilirmiyim emin olmadan atlayıp klarnet alıp bi kenara atacak kadar zengin de değilim :)

Bir arkadaşta var ancak oda yeni oldugundan pek oda yardımcı olamayacak bu yüzden 

klarneti ağlatmaya uğraşan-ağlatan müridlerimizden akıl verebilicek varsa konu yada pm ile bi haber edebilir mi ? :)

teşekkürler

eski konuları hortlatim dedim ama anasayfaya çıkmıyorlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

klarnet farklı bişi hocam..ses çıkarmak bile baya zamanını alcaktır..pahalı da ayrıca..ki bakarak da öğrenemezsen mecbur eğitim alacaksın..

sen en iyisi flüt çal..

http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/blok-flut-dadi-dr08-1424349677

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

Direk sevkini kirmayalim lutfen isterse elbette ogrenir. 

Hocam sen bana bi PM at unutmayayim eve gecince uzun uzun yazayim sana.

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

klarnet güzeldir ama emek ister ses çıkarmada problem yok ney gibi degil piyasada 600 lira civarı sol klarnet bulursun Bende bi tane si bemol var satıyorum ama senin işine yaramaz 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle çalıcaksan olur

https://www.youtube.com/watch?v=tNihIGF6s8U

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacı başlamak istiyorsan başlayacaksın sakın aldanma milletin dediklerine. her enstrüman güzeldir başlamak için. gitar hocası selim ışığın sevdiğim bi lafı var; müzik kulağı olmayan ve çok iyi olan insan sayısı az. genelimizde orta düzeyde vardır. yani genelde müziğe başlamak yetenek işi değil çalışmanın sonucu. hadi gitar ile ilgili dolu video ders felan var internette ama klarnet ne kadar vardır bilemem. gitar gibi ucuz bi enstrüman değil onu biliyorum bi tek. sana önerim ikinci el bakman ve öğrenmek istiyorsan kursuna hocasına gidip öğrenmen. eğer ki bulamazsan al bitane klarnet bak internetten videolarına. kendince öğrenmeye çalış. tabi tek başına öğrenmesi kursa gitmekten daha zordur ama kursun öğretebileceği sınırlı ve senin öğrenebileceğin sınırsızdır. zaten bağlama gibi türklere özgü birşey değil. yabancı tutorialler felan bulursun yutupta.

yazdığımı okudum da biraz anlaşılır yazmamışım ama hafif zorlayınca anlaşılıyor :D
    https://www.youtube.com/watch?v=EPh90QYPXQs

Meliksah tarafından 17/Şub/15 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

hacı başlamak istiyorsan başlayacaksın sakın aldanma milletin dediklerine. her enstrüman güzeldir başlamak için. gitar hocası selim ışığın sevdiğim bi lafı var; müzik kulağı olmayan ve çok iyi olan insan sayısı az. genelimizde orta düzeyde vardır. yani genelde müziğe başlamak yetenek işi değil çalışmanın sonucu. hadi gitar ile ilgili dolu video ders felan var internette ama klarnet ne kadar vardır bilemem. gitar gibi ucuz bi enstrüman değil onu biliyorum bi tek. sana önerim ikinci el bakman ve öğrenmek istiyorsan kursuna hocasına gidip öğrenmen. eğer ki bulamazsan al bitane klarnet bak internetten videolarına. kendince öğrenmeye çalış. tabi tek başına öğrenmesi kursa gitmekten daha zordur ama kursun öğretebileceği sınırlı ve senin öğrenebileceğin sınırsızdır. zaten bağlama gibi türklere özgü birşey değil. yabancı tutorialler felan bulursun yutupta.

yazdığımı okudum da biraz anlaşılır yazmamışım ama hafif zorlayınca anlaşılıyor :D
    https://www.youtube.com/watch?v=EPh90QYPXQs

anladim hocam :) der gibi biseler ayarlamaya calisacagim

genel olarak yorumlariniz icin tesekkurler 

Toplam Hit: 1118 Toplam Mesaj: 7