Kliksa Da Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Zamanında çok ahımı aldı hizlial. Ucuzdan haftasonu mal satıp pztsi yanlış fiyat girmişiz, hafta sonu tükkana bakan yok diye kaç kere aldığım ürünü yollamadılar.

Zaten gold bilgisayarındı onlarında gülenle bağlantısı çıktı sanırım. Bir sürü olay var.

DrKill tarafından 15/Oca/16 22:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

http://webrazzi.com/2016/01/11/kliksa-teknosa-yeniden-yapilanma/

haber doğruymuş bu arada pazarda yer açılıyor yeni oyuncular gelecek demekki :)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

En ucuz goodyear  oto lastiği kliksa da buldum dolar artacak dediler 2 tane daha almıştım geçen yaz başında.sabancı hesabını bilen kuruluş işlerini bilirler.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

3 gün önce hareketli Achiles SW-3000 TV askı aparatı aldım. 

Ürün geldi ama koruma bantları açılmıştı. Daha ürünü açıp kontrol etmedim ama dahada bir alışveriş yapmam.

‎‎‎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

ben alışveriş yapıyordum. kapanacağına üzüldüm açıkcası. rekabet iyidir piyasa teknosa ya kalırsa ooooo

GUS tarafından 16/Oca/16 00:08 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

iyide en kazık fiyatlar zaten teknosa da zaten. gold ve hızlıal uygun veriyordu. rekabetleri iyiydi.

nasıl iflas ettiler ki ? 

ben hiçbir teknosa mağazasında düzgün hizmet verdiklerini görmedim antalya bölgesinde.

adamlar 2 yıldır aktif çalıştırdıkları cihazları sıfır diye satmayı biliyordular ibneler.

ne oldu şimdi ödüllü hızlıal gurubuna ? olayı anlayamadım. yıllardan beri teknosa iyi zikmeye çalışıyor :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

alışveriş yapmadım hiç kliksadan ama fiyat olarak gördüğümde ürünler uygundu.Rekabet iyidir.Umarım yeni firmalar çıkar.

ReyiZ tarafından 16/Oca/16 00:31 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

iyide en kazık fiyatlar zaten teknosa da zaten. gold ve hızlıal uygun veriyordu. rekabetleri iyiydi.

nasıl iflas ettiler ki ? 

ben hiçbir teknosa mağazasında düzgün hizmet verdiklerini görmedim antalya bölgesinde.

adamlar 2 yıldır aktif çalıştırdıkları cihazları sıfır diye satmayı biliyordular ibneler.

ne oldu şimdi ödüllü hızlıal gurubuna ? olayı anlayamadım. yıllardan beri teknosa iyi zikmeye çalışıyor :S

inşaat sektörüne girmişler hocam iflas etmiş ondan dolayı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Büyük markalar çok büyüyünce kendileri kendi rakip markalarını yaratır. Mesala Ülker'in Alpella çikolatası, Vestel'in Regal'i, Arçelik'in Altus'u gibi. Teknosa'da bunu yaptı ama baktı raporlar hiç iyi değil olayı bitirdi. 

Teknoseyir'in son videosunda bu konudan bahsedildi. Teknoloji pazarında kar oranları çok düşükmüş. 

Bir arkadaşım Mediamarkt'ta çalışıyordu şirket yakında çekilecek diyor. Bakırköy Capacity Avm iş yapamadı kapandı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bir arkadaşım Mediamarkt'ta çalışıyordu şirket yakında çekilecek diyor. Bakırköy Capacity Avm iş yapamadı kapandı. 

Ülke için hayırlısı olur.

Saturn ve Electro Word'den sonra hezimet gibi; MM ve Bimeks. 

‎‎‎
Toplam Hit: 4198 Toplam Mesaj: 24
teknosa kliksa sabancı