Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Selamlar,

Ofis ve ev için 18.000BTU bir klima almayı düşünüyorum.

Sessiz çalışan, enerji verimliliği iyi model önerebilir misiniz?

Istanbul için.

Aklımda samsung var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Aynı konuyu açmaya girdim tam. Takipteyim.

LG 12K BTU almayı düşünüyorum bende. Fikirler nedir?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Klima için hep mitsubishi ve daikin en iyi ikisidir derler ama bilemedim bende takipteyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Klima için hep mitsubishi ve daikin en iyi ikisidir derler ama bilemedim bende takipteyim.

Normalde özellikle elektronik eşyada kalitesiz mal alamayan bir insanım ama tüm markalar 3000liraya satarken, bu markalar 4500'e satıyolarsa, pahalıdır. 

Pahalı = Değerinin üzerinde fiyat biçilmiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

uğur marka klima almada ne alıyorsan al böyle dandik bir klima görmedim. Klimanın bütün sensörleri pert olmuş toplasan iki yılda bir ay bile çalışmadı o kadar kötü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ben de evdeki klimayı değiştireyim diye niyetlendim ama fiyatlar ateş pahası geldiğinden alamadım. Lakin her kime sorduysam baymak al dedi başka bir şey demedi. iyonizerli, inverter 12'lik alacaktım yeterliydi benim için. 2k fiyat verdiler. baymak da araştırın derim

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

1. Sinif almak istiyorsan Mitsubishi daikin panasonic hitachi Toshiba general

2. Sifir airfell midea lg samsung 

3. Sinif arcelik vestel altus bosch 

Seklinde gider hocam klimada A+ vs givi seyler kesinlikle onemsizdir scoop seer degerleri onemlidir iyice arastirin klima isi cok sakat bir durum 4500 lira isteyen bir marka kesinlikle inanin bosuna istemiyor su an evimde daikin var 2 yıl once taktim mutlu mesut dusuk fsturalarla devam ediyoruz kafaniza takilan seyler olursa yardimci olurum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

geçen sene samsung ar5500 aldım 2200 lira vermiştim sanırım tam emin değilim. 12bin btu gayet sessiz güzel çalışıyor memnunum. 

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Bugün konuşması geçti. Daikin alın dendi fatura can yakmıyormuş. Klima tecrübem otel dışında olmadığı için kendi fikrimi söyleyemem ama böyle aletlerde genelde pahalı olan mutlu ediyor.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 6752 Toplam Mesaj: 57
klima klima tavsiyesi klima tavsiye