Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

iyi geceler arkadaşlar. klima almayı düşünüyorumda; oda büyük bir oda değil. foruma baktım baymak marka önerileri olmuş şu klima nasıl sizce 

Klima

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Hem 12lik hem 18ğini aldım. Memnunum. Sessiz çalışıyor. Elektrik sarfiyatı düşük, tavsiye ederim. Alacaksan da ben eykom’dan aldım hızlıca kargoladılar. Almadan önce arayabilirsin onları. Batman’a hızlı gönderi :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Hem 12lik hem 18ğini aldım. Memnunum. Sessiz çalışıyor. Elektrik sarfiyatı düşük, tavsiye ederim. Alacaksan da ben eykom’dan aldım hızlıca kargoladılar. Almadan önce arayabilirsin onları. Batman’a hızlı gönderi :)

Eyvallah hocam :) oda 18 metrekare iyi soğuturmu ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Eyvallah hocam :) oda 18 metrekare iyi soğuturmu ?

Ben 18lik ile evi soğutuyorum. 12lik odaya hayli hayli yeter 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Baymak 12lik aldim 1 ay oldu. Sogutmasi super cok sessiz dış ünite hic calismiyor sanki kulagini dayaman lazim. Ayrica dc inverter. Gidip pahali markalara para verme bos yere

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Baymak bilemem, fakat airfel aldım çok memnunum aşırı sessiz soğutması ısıtması güzel ve elektrik sarfiyatı düşük verdiğim paraya değdi. Ayrıca daikin üretimidir kendisi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

teşekkürler hocalar fiyat araştırması yaptım önerilere bakıyorum. bir arkadaş vestel önerdi varmı vesteli nasıl bilirsiniz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

lan ben aynısını gecen yaz 1900 e mi ne almıstım vay aminyum

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

benim bir odamda mitsubishi var bi odamda beko var. İkisinden de memnunum ama mitsubhishiden ayrıca memnunum. Elektrik çok az geliyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alfa13
    alfa13's avatar
    Erkek

Son 2 yılda 5 tane cihaz aldım çok memnunum. Ancak montajı yapan servis genelde iyi değil ilave para istiyor yada kötü işçilik yapıyor baştan uyar, memnun kalmazsan çağrı merkezine şikayet edeceğini söyle düzgün yapsınlar işlerini.

Elevator
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Daikin al keyfine bak. her konuya yazarım

daikin nilfisk dyson bunlar markacılık konusundaki en önemli kuruluşlardır 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 2409 Toplam Mesaj: 22
klima