folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Klima Yaz Kış Modu Geçiş Olmuyor

Klima Yaz Kış Modu Geçiş Olmuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhahalar vestel marka yeni bir klima aldım adana da yaşıyorum 

Klima soğuk modda çalışırken sıcak moda alıyorum geçiş yapmıyor,şalteri kapatıp açıyorum biraz zaman geçince düzeliyor 

Servise sorduğumda ise dış sıcaklıktan dolayı sıcak moda geçişin zor olduğunu normal bir durum olduğunu söyledi 

Sizce normal mi ?

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

havanın sıcak olması klimanın sıcak moda geçmesine engel değildir ama sıcaktan soguğa yada soguktan sıcaga hemen geçmez defrost yapması zaman alır .

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

havanın sıcak olması klimanın sıcak moda geçmesine engel değildir ama sıcaktan soguğa yada soguktan sıcaga hemen geçmez defrost yapması zaman alır .

Ne kadar bir zaman hocam

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    vukuat bunu yazdı

Ne kadar bir zaman hocam

10 15 dk max ( okadar bile sürmez  normalde  5dk  gelmesi lazım kendine )

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

kusura bakma sövesim geldi. o vestelin caycısından ceo suna ladar ta a.

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Klima soğuk modda çalışırken sıcak moda alıyorum geçiş yapmıyor,şalteri kapatıp açıyorum biraz zaman geçince düzeliyor 

Servise sorduğumda ise dış sıcaklıktan dolayı sıcak moda geçişin zor olduğunu normal bir durum olduğunu söyledi 

Sizce normal mi ?

gsdfahhjslfkaskhjdf seni yemişler hocam öyle şey mi olur ya :d

20 farklı marka klima kullanmışımdır arıza hariç böyle bişeyle karşılaşmadım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı

Sizce normal mi ?

klima dış ünitelerinin verimli çalışması için dış ortam sıcaklığı elbette önemlidir.  mesela soğuk üfleme ayarı açarsan dış ünite ısınır içeriyi ısıtmak istersen dış ünite soğur.

biz şanlıurfada kışın klima ile ısınıyorduk haliyle dış ünitede buz çözücü olmadığı için etrafı kaya gibi buz tutardı.. radyatör gibi  ızgaraların arası buz dolduğu için hava geçişi olmaz klima işini yerine getiremezdi. hangi cephene motoru koydurdun bilmiyorum ama  siz firmanın direk müşteri hizmetlerini arayın klimamda sorun var başka şubeden servis yönlendirin dersen yardımcı olurlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

İade edebiliyorsan et, yol yakınken dön. Al bi baymak keyfine bak. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Beyaz eşyanın metro turizmi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Isıtma modu ilk açtığında da vakit alıyor olması lazım. Isıtma moduna geçiş biraz vakit alıyor normal. Arkadaşın dediği gibi 5-10 dk falan. 

buralar eskiden dutluktu..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı

Sizce normal mi ?

Oluyor hocam oluyor baymakta da var aynısı. Hem iç ünitede hem dış ünitede termostat mı ve var ayarladığı sıcaklık aletle aynı ya da düşükse açmıyor sıcak modu. 2-3 önce yazın kedimi yıkadım klima sıcak modu açmadı servisi aradım aynısını söyledi siktir lan dedim. Dış ünite tam güneşin karşışındaydı sonra güneşi kestim denedim çalıştı 

Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 12
klima