Klima Yerine Alternatifler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Mobil klima konusunu ben açmıştım. Mobil klimalar isr yariyor fakat normal klima kadar iyi degiller. Sobucta pencereden giren sicak hava oluyor. Ben bi tane aldim geri verdim simdi daha buyugunu siparis ettim. Benim oda vok buyuk oldugu icin yeteri kadar sogutmadi. Mobil klimanin baska bir sorunu da gurultu. 65desibel ses yapiyor. Sicakta uyumaktansa seste uyumayi tercih ederim

Bu fanlar fena sayilmaz ama sicak bir gunde vok fazla ise yaramiyorlar. 

Sıcak hava girmemesi için bir aparat var tamamiyle pencerenin aralığını yok ediyor tam ölçüde uyuyor

Onlara bakarsan performansı artar mobil klimanın

En güzeli split klima tabi de amına kodugum memleketinde enerji ki elektrik en hayatisi bence diğerlerine nazaran çok çok pahalı, A enerji sınıfı Türkiye için değil Türkiye kanunları başka mq jasd

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=4FCIUXruMws

videodaki ile fotodakiler aynısı mı bilmiyorum da bu şekil bişi var :D 

dcpromo tarafından 28/Haz/21 09:37 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

abi zorlamayın bu işin çözümü klima.. 

al bi tane klima olan mobil klimalardan keyfine bak. (buzla suyla çalışan değil gerçek klima olmalı)

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

ev 65m2

ön cepheye olmuyor, arka cephedede yatak odası ve çocuk odasıvar.

yatak odasına 12.000 btu taktırsam diğer odalara da serinlik gelir mi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

ev 65m2

ön cepheye olmuyor, arka cephedede yatak odası ve çocuk odasıvar.

yatak odasına 12.000 btu taktırsam diğer odalara da serinlik gelir mi

85 m2 dairemde 9000 lik klimayı 1 saat 24 derecede çalıştırdıktan sonra evin geneli soğuyor sonrasında da dry moduna alıyorum mis gibi oluyor evin içi feraha ferah

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

mobil klimayı ses açısından tavsiye etmem ses yapıyor ve yerde durduğu için bir alan kaplıyor. Benim fikrim sıfır mobil klima alınacağına ikinci el duvara takılanlardan alıp rahatına bakman hem sıcak hem soğuk olarak kullanbileceksin. Ses yapmıyor, yer kaplamıyor, daha serin daha sıcak tutar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Mobil klima nedir klimanın seyyarı gibi diyelim de olacak iş değil ön kısım evaparatör seni serinletecek e arka kısım da kondenser kısım da ortamı ısıtacak ne anladık bu işten git büyük 50-60 cm standart fan al belki fayda sağlar @retret in fikirleri daha kabul edilir 😃 😃 öyle mobil klima ve ısıtma falan 50 derece antalya sıcağında o klima iş görmez se cam dan at gitsin klima kırmızı çizgi yaz kış üzmeyecek klima kullanıcaksın ve temizlik şart. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1900 Toplam Mesaj: 18
klima alternatifleri