folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kocaeli Üniversitesi Tek Ders Sınavı

Kocaeli Üniversitesi Tek Ders Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Müridler kafam çok karışık yardım edin ne olur.Ben Herekede AKMYO da inşaat tekn. okuyorum şimdi benim 2.sınıf 1.dönemden tek dersim kaldı.O da 2. dönemin 2.00 ortalamasını geçtim diye koşullular başarılıya düştü.Asıl mesele yarın tek ders sınavı var ve bu sınav akademik takvimde bahar dönemi tek ders sınavı olarak gözüküyor.Benim kaldığım ders ise güz döneminden. Acaba ben bu tek ders sınavına girebilirimiyim yoksa okul yarım dönem daha uzadımı ne olur cevaplarınızı esirgemeyin..

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam sınav takvimine baksana orada yazar kesin olarak I. Dönem veya II. Dönem olarak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Bahar büt sonu itibariyle sadece 1 dersin kaldiysa tek ders hakkin var , öncesinde dilekçeni vermissindir umarim. Kalan dersin hangi dönemden kaldigi önemli değil. Ben de şubatta tek derse girdim kalan ders bahar dönemindendi.

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Bende 1. dönemde koşullu dersler oldugu için tek ders sınavına giremedim şimd 2. dönem ortalaması 2.00 ' ı geçtiği için tek o ders kaldı yani bu dönem ki sınavda geçen dönemin dersine giremiyormuyum ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

S*tiğimin okulu bütlerden 1 hafta sonra açıkladığı için notları ortalamalar daha yeni düşmüş sisteme dilekçe veremedim.Yarın gidip dilekçe versem kabul olurmu acaba ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Onun bürokrasisini bilmiyorum ama olur diye tahmin ediyorum, git yarin dilekçeni ver hemen. Bi de ben Bologna ya denk gelmediğim için o ortalama muhabbetlerini bilmiyorum

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

İnşallah olur ya sabah çıkıcam yola dediğini yapıcam.S*ktiğimin 1 dersi için 1 sene uzarmı ya deli olucam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam  Myo da durum nasıl bilmiyorum ama kocaeli elektrik müh bölümünde güz yarıyılı için tek ders dilekçeleri son gün 20 haziran gibi birşeydi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Yapma ya inşallah aynı mevzu değildir adamlar 3 katlı binayı myo yapmışlar üniversite diye kakaladılar bize bizde sürünüyoruz boyle işte :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

bütler ne zaman sonuçlandı hocam. bütlerden sonra başlaması lazım başvurunun.

Ninjaların Tanrısı...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

1 hafta önce bitti ama son açıklanma tarihi 15 temmuz yarın gidicem artık kocaeline inşallah hocalar bişey yaparda mezun olurum 19 temmuzda da DGS sınavı var :/

kartalenes tarafından 16/Tem/14 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2685 Toplam Mesaj: 13