folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Kökden Devrimci Radikal Hack Grubuyuz.Nacizane Fikrim

Kökden Devrimci Radikal Hack Grubuyuz.Nacizane Fikrim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Adminlerimizin affina siginarak bir kac sorum olacak.. Acildigindan beri siteyi takip ediyordum cogu dokumanlari okudum arastirdim.. Eskiden hack ile ilgili tonla dökümanı şak diye cıkarıyordum. Bugunlerde pc hackle ilgili guncel neler var merak ettim.Google amcaya sordum saolsun birsuru ota boka yaramaz seyler doktu saolsun onume.. Kendi kendime dedim tahribatta neden aramiyorum.. Daldim siteye actim eski konulara bir göz attim.Ama kayda değer bir yenilik veya ne bilim bir kesif bulamadim. Mesela site adminlerimiz bu konu hakkinda biseyler biliyorda söylemiyormu yoksa bu konuda bir talep olmadığı ıcınmı eğitici ve öğretici dökümanlar hazırlanmıyor merak ediyorum. Yabancilarin sitelerine bakıyorum cogu zaman yeni seylerden bahsediliyor ama ing derinlemesine oldugu icin bir yerde tıkanıyor insan. Holy sanki siteden elini eteğini cekmis ve adminlermiz sadece sorulanlara cevap veriyor gibi bir izlenim var..Bu benim fikrim lütfen yanlis anlamayin.Yani bir sirkelenip biseyler öğretemezmisiniz..Veya yeni kesiflerde bulunup bizimle paylasamazmisiniz..

Son olarak birsey daha eklemek istiyorum konuyla alakasız ama.. Site ismini yazan herkes butun icerigi goruyor bence uyelik sistemimiz dahilinde sadece üyelerimiz okuyabilmeli bilgileri. Yanlismiyim?

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

hocam Tahribat.com daki adminler alanlarında uzman kisilerdir.Burada herkes bir seyler bilir.buradaki cogu kisi pc,web hackle ugrasacagına,oturup programlama,web programlama,network alanı vsvs..bir cok alandan kendin gelistirmek icin caba sarfeder.bilemedigi,eksik oldugu yerleri sorarak burada herkes ihtiyacını görür.Tahribat.Com yuvasına çekilmiş baba kurtların mekanıdır :) (vay be Rene hocam deli laf ettim ama oyle ;) )

yani boşa kasmaya gerek yoktur.holy şeyhimiz malum çalışan bir insan ve eskisi gibi sitemize zaman ayıramıyor.Her şey Rene hocam ve degerli adminlerimiz tarafından hallediliyor.burası ögrenmeye ve insanlarını gelistirmeye acık ,cok degerli bir internet guvenlik sitesi.her seyyiyle özgün.

Sen ihtiyacın olanını arastır,takıldıgın yerlerde Tahribat.Com da illaki yardımcı olacak bircok arkadas cıkacaktır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Holy'i tanımıyorum ama adam çalışıyo ve bir iş hayatı var çok sık bakamaması normal.Kapalı link uygulamasına gelince tahribat felsefesine aykırı çünkü üye olmıyım forumda takılan bi sürü adam var bildiğim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    tahribat da daha çömezim ancak uzun zaman ziyaretçi olarak takip ettim.Tahribat ın üye almak,arttırmak gibi bir derdi yok.Burda önemli olan bilinenleri paylaşmak.Neden konu açıp bişeyler paylaşmıyorsunuz demek istemişsiniz galiba,eğer soru anladığım şekildeyse;tahribat a giren herkesiz az çok bişeyler hakkında bilgisi vardır.Sıfırdan bişeyler öğrenmek de mümkündür ancak bişeyler üzerinde yoğunlaşmalısınız.Kafanıza bişey takılır gelir sorarsınız,en ala şekilde cayır cayır cevap alırsınız.Tbt deki paylaşımı ben ömrümde tek bi sitede daha gördüm.Başka da bi yerde görmedim.Holy elini eteğini çekmiş demişsiniz,ben kendisini reelde tanımam,bi muhabbetim de yoktur ancak bilgi birikiminden,kafasından şüphem de yoktur.Bildiğim kadarıyla bu aralar aşırı derecede yoğun.Rene abi sağolsun varıyla yoğuyla tbt için çabalıyor.Sadece o değil yöneticisinden moduna müridine kadar herkes böyle.Siz tahribata girip web hack,pc hack diye aratırsanız boş sayfalardan başka bişey bulamazsınız.Burdaki insanlar yukarıdada yazıldığı gibi sistemlerle ilgileniyor,programlama,network,yeni gelişmeler vs.Sıradan şeyler olmadığı için tbt her yerden farklı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    bizlere yardimci olacaklarindan hic suphem yok zaten birlikte variz diyebiliyoruz. Neye yonlenmeliyiz hangi taktigi kullanmaliyiz. Pff gercekten hersey eskisi kadar kolay degil adsl ciktigindan beri ve aradan uzun zaman gecmesine ragmen hack yaptim diyebilmeyi özledim.. Bu bir hobiydi ve hala oyle... Yinede minettarım cok sey ögrendim burdan

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

spyrex güzel özetlemiş valla. durum budur hoca.

hack mack ii güzel de bu insanlar da belli bi yaşa gelmiş insanlar çalışmaları lazım. para kazanmaları lazım.

hack olayı biraz daha küçük yaşlarda bu bilgi seviyelerine gelmelerine sebep olmuş bi çeşit hevesti die düşünüyorum (bu benim fikrim)

daha çok işe yarar, devlete millete kendilerine yarar işlerle uğraşıp ortaya bişiler koymaya çalışıyolar die düşünüyorum kiii;

tahribat.com bu anlamda iyi iş görüyor , bilgisayarla uğraşan biri hangi alanda olursa olsun takıldığı noktayı sorup cevap bulabiliyor.

bunu yapan bi site daha yok bu azına tüküdümün :) net aleminde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam Tahribat.com daki adminler alanlarında uzman kisilerdir.Burada herkes bir seyler bilir.buradaki cogu kisi pc,web hackle ugrasacagına,oturup programlama,web programlama,network alanı vsvs..bir cok alandan kendin gelistirmek icin caba sarfeder.bilemedigi,eksik oldugu yerleri sorarak burada herkes ihtiyacını görür.Tahribat.Com yuvasına çekilmiş baba kurtların mekanıdır :) (vay be Rene hocam deli laf ettim ama oyle ;) )

yani boşa kasmaya gerek yoktur.holy şeyhimiz malum çalışan bir insan ve eskisi gibi sitemize zaman ayıramıyor.Her şey Rene hocam ve degerli adminlerimiz tarafından hallediliyor.burası ögrenmeye ve insanlarını gelistirmeye acık ,cok degerli bir internet guvenlik sitesi.her seyyiyle özgün.

Sen ihtiyacın olanını arastır,takıldıgın yerlerde Tahribat.Com da illaki yardımcı olacak bircok arkadas cıkacaktır.

Sayın SpyReX çok güzeL AçıkLamışsın Kardeşin Ayrıca Tahribat.Com yuvasına çekilmiş baba kurtların mekanıdır.Bu Sözünüde Çok takdir Ettim Nick E tasıdım : )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    2002 mayısından berı buradayım tahrıbat eskısı gıbı degıl dogru bunu bır cok sebebı vardır ama ınsanlar yasamını surudure bılmek ıcın paraya ıhtıyacı var buna baglı olarak ıs hayatı ev hayatı eklenınce buraya ayrılan vakıt ıster ıstemez duser... ama bu sıtede hıc bıryerde bulamayacagınız bır sey varkı tanımsandaarada kılometreler olasada dusuncen zıt olasada yardımlasma.... cok enderdır bılgısayar hakkında veya teknolıjı elektırık hakkında sorularına cevap bulamadıgın... herkes bılgısını son damlasına kadar paylasır en buyugunden en kucugune kadar.... bunu hıcbır yerde bulamazsın....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Hack kötü bi şeydir, hack yerine programlama öğrenmek bence daha iyi. Sonuçta adamlar uğraşıyolar, ellerinden geldiği kadarıyla bi site tasarlayıp yayınlıyorlar, sonra densizin biri gidiyo indexi basıyo, deneyimsiz webmasterları toplum böylece ezmiş oluyor. O adamın halini bi düşünsenize ondan sonra. İlla ki bu işlerle uğraşacaksan git siteden sorumlu adamı bul, sitende açık var de uyar, baktın tınlamıyo o zaman ne istersen yap.

Ya da kendi düşüncesine ters şeyler yayınlayan siteleri hackliyorlar. Tamam buna da lafım yok ama sırf zevk için yapılana karşıyım. Daha yeni konu açılmıştı. Veledin biri MS hastalığı ile ilgili bi siteyi hacklemişti. Ulen o sitenin kime neye zararı var ki?

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Bence hack ile uğraşmaktansa, hani yıkacağına oluşturmalısın. Yeni siteler, yeni şeyler programlamalısın. Bu daha iyi olurdu..

Sen hiç kaval çaldın mı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    2002 mayısından berı buradayım tahrıbat eskısı gıbı degıl dogru bunu bır cok sebebı vardır ama ınsanlar yasamını surudure bılmek ıcın paraya ıhtıyacı var buna baglı olarak ıs hayatı ev hayatı eklenınce buraya ayrılan vakıt ıster ıstemez duser... ama bu sıtede hıc bıryerde bulamayacagınız bır sey varkı tanımsandaarada kılometreler olasada dusuncen zıt olasada yardımlasma.... cok enderdır bılgısayar hakkında veya teknolıjı elektırık hakkında sorularına cevap bulamadıgın... herkes bılgısını son damlasına kadar paylasır en buyugunden en kucugune kadar.... bunu hıcbır yerde bulamazsın....
    hack boş iş boşver napcan.crypt'ede aynen katılıyorum.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Paylaşım işleri boş işlerdir...biraz  düşünün araştırıp buldugunuz... kafa yordugunuz.....  bir şeyi neden açıklama , verme  gereği duyasanız..bu bir kere kendinize haksızlık olur..(veya sizle paylasanla paylaşmayı prensip edinin...)...

sonuçta  buraya katılan herkesin gerçekten "tahribat müridi" oldugunu  bilemezsiniz.....tahribat yavaşdır ama size kesin sonuç ;karar  getirir...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 3679 Toplam Mesaj: 20