Kol Saati

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

Lemuria bunu yazdı:

swatch pahalı ve kalite yoksunu saatler üretir...o fiyat a casio bulabilirsin..hem kullanışlı hem şık hemde made in japan'dır : )

hocam isvicre maliyla japon malini karsilastiriyorsun gercekten hic swatch kullandinmi

isviçrelilerin saat konusunda marka oldukları tabikide aşikar ama swatch lar bozulduğu zaman garantisi var ise tamir edilemez direk yenileri ile değiştirilir,çünkü bir çok modeli vidalı değildir kapak kaynamıştır ve iç aksana ulaşılamaz , garantisi varken iyi .. bittiği zaman ne olacak ? 

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ebaydan getir hacım :) 3 te 1 fiyatına hemde

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

konpi pazartesi hatırlat göstereyim benim saati.

iyisinden uygunundan ayarlarız

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Saat demişken şu an kolumda sapsarı bir swatch var kapaksız olanından sırf spor olduğu için.ha memnunmuyum unutmaya yüz tutan saat alışkanlığım devam ediyor 2 senedir.ama ben babamdan seiko bilirim 1982 model rahmetli gitti saat hala çalışır oda kapısının arkasında kinetiğini yitirmeyecek şekilde.kendimden 1991 de Casio lar digitallerini türkiye ye getirir acayip tutulmuştu.harçlıklarımı bir araya getirdim bir tane Nazan Öncel kaseti ile bir tane Casio kol saatini almıştım 1991 19 mayıslarına doğru.o kol saatini askeri gittiğim 1999 yılına kadar koluma taktım ve şu an hala çalışır durumda ama kordon kısmı çürümüş gibi neredeyse  ekranda görüntü yok tahminim pil sorunudur.1997 yılında bakırköy Corusel de megavizyon multimedya mağazasında bir casio standı G-shock orada alımlı filan iyi bir fiyata almıştım o saati fazla kullanamadım.bir beşiktaş maçı dönüşü mecidiyeköy-bakırköy İETT sinden inerken kapıya çarptığımda kolumu kordon kısmı koptu benimde bileğimi sıyırttı kanama filan.aldım evde akvaryum vardi içine attım etrafında balıklar o saat sonra ne oldu hatırlamam.saatlerle ilgili paylaştıklarım bunlar.diyeceğim Casio ve Sekio lar bence ölümsüz saatler.siz kaliteye para verin uzun yıllar arkasına bakmayın.Swatch nedir daha 3-5 sene oldu öğreneli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/hislon-ghl2823gkp-s-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?categoryid=324096&productid=sahn2823gkps dostum bi bak istersen çok çıks 

yada casio edifce ef-324 e bak ben aldım oda 10 numara saattir e.önünden 125tl ye adlım ben saatçilerden ama biraz araman lazım piyasadada 150-180 tl arasında 

http://www.casio-europe.com/euro/watch/edifice/ef-324d-1avef/ oda bu metal we deri kordon seceneği mevcut .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

ebaydan getir hacım :) 3 te 1 fiyatına hemde

abi mp4 getirdim türkiyede 200 e ordan 75tl ye .d ama 2,5 haftada geldi .d geldiğinde aldığımı bile unutmuştum .d.d

172* & 05-18-10 17:3x..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

%3caat

Yapay zeka, zeka değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

vardı bu saatten camı patladı:)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

ya internetten sipariş vermek iyi hoş da bileğime nasıl olacak onu düşünüyorum. ince bi bileğim var çoğu saat büyük ve kaba geliyor :D görüp almak iyi olur. güvendiğiniz bildiğiniz bi saatçi yok mu buralarda

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

casio nun çok güzel saatleri war ucuz fiyattada bulursun

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 6133 Toplam Mesaj: 36