Konut Kredisi Daha Düşer Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bankalardaki 1 kuruşunuzu çekin hisse senedi benim favorimdi eskiden şimdiler de döviz alım satımı onda bulmadığını altına çevirebilirsin.altını elinizle gözünüzle hisedebiliyorsunuz dolayısıyla etki edebiliyorsunuz sadede gelirsek Avrupa Amerika yarattıkları kapitalizmin karadeliğine düştüler onlardan kimseye fayda yok eski fırsatlar kaçtı şimdi zaman spekülasyon zamanı yada 1 metrelik mevzi savaşı.çok dikkatli olup yerimizi pozisyonumuzu dondurarak bulunduğumuz yerde kalmaya çalışmalıyız zaman o zaman.gerçek bir örnek Avrupa Amerika da faizler 100 0 larda ülkende bu bilinmiyor 100 de 20 lerde belki 30 larda aklınız alıyormu ekonomik koloniyiz küresel şeytanlara o yüzden tr de durumlar kaotik eviniz arsanız varsa unutun dursun kenarda yoksa bile altın alın oda yastık altı gayrimenkuldür.bankalara finansal sistemden olabildiğince uzak durun kırılgan piyasalardayız bununla ilgili güzel yabancı makaleler var bakın kolaylıklar mutlu ve sevgiyle kalın. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

konut kredisi daha da düşer. zaten hükümetin uzun vade enflasyon planlaması %5 lerde. mecbur düşürmek zorundalar. ama tabi yarın f35 krizi olur gündem değişir olmayabilir de. buna kimse garanti veremez. paran varsa alabiliyorsan al. iki gün sonra düşebilir de herşey bir anda tersine de dönebilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Bankalardaki 1 kuruşunuzu çekin hisse senedi benim favorimdi eskiden şimdiler de döviz alım satımı onda bulmadığını altına çevirebilirsin.altını elinizle gözünüzle hisedebiliyorsunuz dolayısıyla etki edebiliyorsunuz sadede gelirsek Avrupa Amerika yarattıkları kapitalizmin karadeliğine düştüler onlardan kimseye fayda yok eski fırsatlar kaçtı şimdi zaman spekülasyon zamanı yada 1 metrelik mevzi savaşı.çok dikkatli olup yerimizi pozisyonumuzu dondurarak bulunduğumuz yerde kalmaya çalışmalıyız zaman o zaman.gerçek bir örnek Avrupa Amerika da faizler 100 0 larda ülkende bu bilinmiyor 100 de 20 lerde belki 30 larda aklınız alıyormu ekonomik koloniyiz küresel şeytanlara o yüzden tr de durumlar kaotik eviniz arsanız varsa unutun dursun kenarda yoksa bile altın alın oda yastık altı gayrimenkuldür.bankalara finansal sistemden olabildiğince uzak durun kırılgan piyasalardayız bununla ilgili güzel yabancı makaleler var bakın kolaylıklar mutlu ve sevgiyle kalın. 🤨 

Kısa vadeli yatırımlar uzun vadeli kazancın önüne mi geçiyor hocam, hisse biriktirme işi yaş mı, mega şirketler bile patlar mı yani?. Bist 50-60 binlere flan iner küllen zarar mı ederiz. Zor soru biliyorum ama 15 yıl sonra temettu alırım hisseleri satarın falan diye hayal ediyorum. Ama aklıma ekmek yedirmezler diye de gelmiyor değil. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şuan ülkeyi yönetenlerin hem kabullenip hemde kabullenmediği ve sürekli erteleyip durdukları bir ekonomik kriz gerçeği var ama bu olay asıl 2020 yılında patlak verecektir diye düşünüyorum ve bunun sırf toparlanma süreci bile en az 2023 e kadar sürebilir ve korkum o ki önümüzde boru gibi bir süreç bizleri bekliyor..
    Bundan sonra bir düşüş olacağını sanmıyorum, olsa bile zarar ettirmez gibi duruyor zaten kış geldi gelecek, ihtiyaçlar artacak ve bundan sonra hem fiyatlar hemde kredi oranları yükselmeye başlar.

Konuya yazan arkadaşlar olayı çok net özetlemiş
    Akıllarınca ekonomi yönetiyorlar, ucuz kredi ile piyasayı hareketlendirmeye çalışıyorlar ama evini satacak olanlar da evinin fiyatını canlandırıyor :D

Edit: Yöneten kafa neyse, onları seçen kafa da aynı. Yöneten taraf indirim var kampanya var diyor, seçen taraf ise bunu duyduğu an fiyatları arttırıyor. Gelişmeleri olabildiğine yakından takip ediyorum, süper :)

LhaNeT tarafından 03/Eki/19 21:11 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 1884 Toplam Mesaj: 15
konut kredi mortgage konutkredisi