folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Konya TBT Buluşması (2007 Mart)

Konya TBT Buluşması (2007 Mart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

arkadaşlar gelecek hafta diyorum hafta sonu bir gün buluşsak diom  hani ekmezseniz buluşuruz gelecek hafta sonu :) ayın 30 ve 31 ine denk geliyor. ne dersiniz gonyalı mürütler :D

(not : spreyle tbt ağacı yapacam sprey hazır :D anarşist die yakalanırsak ben sizi tanımıom sölüm)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Aga pazar günü bulusalım koklasalım yemek yiyelim  sonra sinemaya gidelim iyi olur içen varsa gece alwm yapalım

To Be Or Not To Be
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abi ben size uyarım bokunu çıkarmamak ve abazalığa fazla kaçmamak şartı ile herşeye uyarım ( : ne derseniz yaparız aipsiniz...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Söz veremiyecem benim durumum belli olmaz, yoğunum bu aralar.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetPoLice
    NetPoLice's avatar
    Erkek

Lan Buzul manyak mısın olm 30-31 olur mu 1-2 de maaşları alalım paralı olalım :) tam ay sonunu özellikle mi denk getiriyon? Tugrul baba ile tanısmak için gelirim seni salla :D zaten ne mal oldugunu biliyoz :D

Buzul beni haberdar et telefonla forumu eskisi kadar takip edemiyorum iş güç mevzusundan

Osmanlı Torunu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    net police :D sie olm kocaaa müdürsün a.k aybaşınımı beklion tüüü sana :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    ya beyler bulusalım ıyıde koklasmasak olmazmı? :)

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    yok olmaz. illa koklaşacaksınız. o zaman tadı çıkmaz.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    evek. koklaşmak lazım ya değilse olmaz :D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

bana uyar

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Pekı o zaman koklasalım tam tarıh ne olacak? ve saat belırleyelım! yakamızada kırmız karanfıl kesınlıkle olmalı :)

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 34