folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Ağlıyor Nasıl Susturucam

Köpek Ağlıyor Nasıl Susturucam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar köpekler sütten kesildikten hemen sonra anasından alınır yani buda 35 40 günlükken.. O zamanda alınmazsa daha sorunlu olur alışma süreci vs... Bu tip hayvanlar hemen büyüyorlar zaten.. 6aylık olunca aygır gibi oluyorlar.. :)

O yüzden erken alınma gibi bi durum yok ortada..

Bu duruma alışmn gerek arkadaşım dediğimiz 1kaç şeyi yaparsan susturursun.. şu 3 4 haftayı atlat sana bide bi alışsın çok kral olur herşey ;)

Bi arkadaşta bitten,keneden bahsetmiş naptın hojam ya 30günlük köpeğe :) hadi tüy dökmesi desen neyse de:)

-----------------------------

olmaz deme ben köpeği1.5 aylıkken dışarı koydum kene geldi buldu.

gerisini sen düşün olmaz diye bişi yok 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ya abi köpek alıyorsunuz.Cahel cahel girişimle.Daha sonra zırt ağladı şu oldu bu oldu.Bak compuye adam oturup köpek kitaplarını okumuş sırf golden gelecek diye.Hayatımda 15 tne fazla köpeğim oldu ertesi gün defolup gidenden tutun yıllarca baktıklarım oldu.

Şehrin daha kıyı kesiminde çıkmaz sokstaydık şimdi lüks evler geldi gerçi küçüklüğümde paso köpek getirirdim.Evimiz dubleks müstakil.Anneannem-dedem ile yaşardım çok çektiler zamanla benden.Fakat sonunda hayvanların evde bakılmaması gerekdiğini anladım.

Ev hayvanı tek birşey vardır bence.Oda tahta kurdu.Beslersin evinde dert değil.Bide güzel ses çıkarır ohh kafanda rahat olur.

Ne gerek var kedi-köpek alıp 1 aylıkken mındar etmeye, ne gerek var hayvanları bakamayıp sefil etmeye, ne gerek var siz hayvan alıyorsunuz diye onların üstünden para kazanan çıkarcı üçkağıtçıların hayvanları kafeslemesine..

edit

nor 1: kimse üstüne alınmasın aq az çok tnaıyorsunuz ben ööle forumda takılır ha bire herkeze bok atarım.Üstüne alınan olursada saçma sapan sorularla bezdirir, la bu zumsuk manyak nerden ne çıkartıyor dedirttiririm.Direk kimseye laf söylemem.

not 2: yukardaki nor bildiğiniz not ama nor yazdım üste çıkıp backspace t yapamıyıcam.

not3: köpek çok tatlı birşeymiş.:) yolla sen o herifi bana bakamıyorsan ben bakarım.Yasak masak var ama eskişehirde bi mikim olmaz.Bişey demezler salla sen köpeği kargoyla :D.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nelebe
    nelebe's avatar
    Erkek
    koy suratına 2 tane.. yada yastık ver s2şsin boL boL susar ozaman :P

Her GüzeL Kızın Kötü Bir Erkeğe İhtiyacı Vardır..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

annesini özlemiştir..annesinide koy kutuya...sıkışırlar diye bi endişen olmasın annelerde koruma iç güdüsü vardır...
    compi nin dediği şey vardı..havlarsa gitme yanına " havlayınca geliyolar ' ı ögretir onlara diye..
    annesini koyma sen vazgectim..bu kez de anaa ağlayınca annemi getiriyolar olm der köpek :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Çoğu insan ile köpeği değişmem.

Ağlaması yavru olduğu içindir.Ağlar ağlar susar çok dert etme. O cins hayvan beslemedim.

Çoban köpeğimi özledim.Hiç unutamam arka ayaklarının üzerine kalktığında boyu 1.90 ı buluyordu

Islık çaldığımda nerede olursa olsun geliyordu.

Kangallar en asil köpekler tartışılmasız..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu arada köpek evde bes-len-mez.

Ne beslediğinizi biliyor musunuz? Sincap mı kardeşim bu? O hayvan toprak ister kafasına göre gezmek ister sen o hayvanı alıp eve kapatacaksın kendi kişisel egonu tatmin edip aaa bak ne güzel köpek aldım evde besliyorum haha gibi bir tavır içerisine gireceksin ondan sonrada hayvan besliyorum diyeceksin. Olmaz.

Hayvanın kulubesi olur yemeğini eski püskü tasta verirsin ne bulursa onu yer. Mama falan nedir? Tabiatta mama mı var?

Hayvana verdiğin eğitim öyle olmalıki otur dediğinde otur kalk değiğinde kalkmalı senden çekinmeli sana karşı 1 eksik olmalı.

Hayvan böyle beslenir. Ona farklı şeyler hissediyorsan hayvanda onu sana hisseder.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    cok tatli bisi ya ama abi adamlar doru soluyor keske almadan once arastirsaydin biraz... ama ogrenirsin merak etme babanla biraz papaz olcan hatta buyuyunce kopek dha da fazla olcak sokaga biraz buyusun hemen cıkarmaya baslaki cewreyi tanisim byuyuncu cıkarsan daha da kotu olur

Nerede o eski günler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    al sev olum sende yiyecek felan koy oyun oynayacak birşey ben bir almak kurdu bir root büyüttüm iyi anlarım köpeklerden pitt alacağına root alsaydın dişi sahibine manyak bağılı oluyorlar takii babam kızdırıp satana kadar :(.....

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Hoca annesini ve kardeşlerini de bul getir sen onun(Babaya gerek yok. Zaten köpek dediğin piç olur:D). Biraz serpilsin şöyle kendine gelsin. O zaman postala diğerlerini.

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 10711 Toplam Mesaj: 50