folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Almak...

Köpek Almak...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

merhaba arakdaslar

ben kangal yavrusu köpek arıyorum malesef fiyatları cok yuksek 400-500 YTL arası değisior bu parayı verecek ımkanım yok ama 50-100 YTL verebilirim.istanbulda oturuyorum tel no mu pm den verebilirim bana yrd. olacak arkadaslar PM den ulassın cunku bakalıcek yerımde var bahcemız var orda bakmayı dusunuorum

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    hoca 50.100 vs ytl kangal vermesler.)  haberın ola:d harbi kangal ıstıyosan 1000 $ 2000 $ bayılman lasım. sokak kopegı vermesler o paraya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    400-500 liraya alacağın kangalda safkanlık arama hacım sen. :) en az arkadaşında dediği gibi 1500 2000 doları gözden çıkarman gerekiyo.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Hocam 50-100 Ytl ye Sen safkan Karabaş Alırsın olmadı Safkan Oscar :D Ayrıca Kangallar Koruma altında deilmiydi yha :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

sen kangala o parayı verebiliyorsan, kusura bakma ama o köpeğe bakamazsın.

kangal ufak bahçede, katta beslenmez.arazi köpeğidir.geniş alan ister kilometrelerce yürümek, götünü gezdirmek ister.

gidersin belediyenin hayvan barınağına ordan bakarsın o paraya (genelde bedava veriyolar)

bi kurt al derim, alman kurdu.iyi bekçilik yapıyor genelde. akıllı da bir hayvan

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

"Dünyaca ünlü Kangal köpeklerinin yavrusu, anavatanı Sivas'ta yaşına ve ırk özelliklerine göre çifti bin YTL
    ile 4 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. "

böle denio genel olarak..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Haci hicbir irkin safkanini 300-500-700 e alamassin.Hele kangali hic alamazsin. 300-500 veremiyorsan o kopegin asilari,bakimi ve beslenmesi gibi maddi yukleri hic kaldiramazsin.Onun icin gecici olarak ertele.Ilerde maddi olarak daha iyi olunca alirsin birtane.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek
    hojam sen gel bence compi abini dinle birascık vazgec ertele hic deilse kendi ekmegini eline alana kadar ertele... ilk asıları nerden baksan zaten 100 YTL tutuor ve ilk sene 3 ayda bir asısı var bu hayvanların. eger asılarını geciktirirsen hastalıga yakalanıp her turlu arızayı cıkarabilir ki sen daha alırken gerektigi kadar parayı vermiorsun... ben bi yerde duymuştum sivas ta bir üretim ciftliginde kangalların tanesini yurt dısına 10000 dölar gibi fahiş bir fiyata satıorlarmıs. secereli onlar tabe.... senin 500 lük kesin sokak kopegi kırmasıdır... 50 - 100 ise ne verirler sana bilmiorum :D

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    50-100 milyona köpek alınmaz...git bir papağan al besle..

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    köpek barınaklarına bak bazı (küfür etmek istiyorum ama yasak) iyi aile çocukları bir sürü para döktürüp alıyolar köpek sonrada bakmıyolar uygun fiyata hatta bedavaya bulabilirsin cins köpek bulma şansın war ama çok zor hemen kapılıyorlar

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    50-100 ytl ye kangal bulamazsın bende besliorum karabaş (kangal türü) bi dostumuzun çiftliinden aldım daha doğrusu hediye etti 1750$ erkeğini sattı gözümün önünde ayrıca kangal bulması da zor bakımı desen o da zor nerdeyse günde 4-5 saat onunla olman lazım gezdirmen yedirmen sıçırtman :D yani sen en iisi kurt al çok ii köpek onlarda

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
Toplam Hit: 3348 Toplam Mesaj: 19