folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Köpek Mamaları ( Tavsiye İsteği )

Köpek Mamaları ( Tavsiye İsteği )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Merabayın arkadaşlar..Köpeğim için alışveriş yapacağım..2009 yılında babam iş yerinden getirmişti.Belediye ekipleri zehirlemeye geldiğinde kıyamamış.

internette bakındım baya bu sitedeki mama ilgimi çekti..3 liraya mama satıyolar..kuş yemi mi lan bu dedim içimden..sonra da sizlere bi sorayım dedim..ben anlamıyorum bu mama işlerinden..

site güvenilir mi? > daha önce alışveriş yapan oldu mu? 

mama güvenilir mi?

hangi mama daha güvenilirdir?

hangi siteden almalıyım?

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

veterıner fakultesı okumus ve de köpek uretım ısı ıle ılgılenmıs olarak mamaların ıcerıgının aynı oldugunu soylebılırım royal canın hıls vs bu tarz mamalar marka degerlerı yuzunden yuksek oluyor .

temizmama com dan alabılırsın mamalarını fabrıkalarını gezdım uretım ve satıs departmanı ıle baglantılı haldeydım.

tüm mamalarda tum fırmalar dırekt et vs kullanmaz hayvanların kullanılmayan yerlerınden ve ınsannlara sunulamayacak durumda olan organık canlılardan. tavugun kafası gagası ayakları aynı sekılde sıgır domuz koyunların ıcorganları kemıklerı kullanılarak proteın ve bılumum ıhtıyacları karsılanmaktadır. 

mama uretıcısı fabrıkalar bu unları kendılerı genelde uretmezler dısarıdan temın ederler .

temızmama dan al mamalarını ustune haftada 1 kac kasık yogurt ve 1 adet supradyn vererek ıhtıyaclarını karsılayabılırsın. 

kendı kopeklerıme kasaplardan akcıger dalak alarak prıncle karıstırarak destekleyıcı besın karısımları yapıyordum. 

kolay gelsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

veterıner fakultesı okumus ve de köpek uretım ısı ıle ılgılenmıs olarak mamaların ıcerıgının aynı oldugunu soylebılırım royal canın hıls vs bu tarz mamalar marka degerlerı yuzunden yuksek oluyor .

temizmama com dan alabılırsın mamalarını fabrıkalarını gezdım uretım ve satıs departmanı ıle baglantılı haldeydım.

tüm mamalarda tum fırmalar dırekt et vs kullanmaz hayvanların kullanılmayan yerlerınden ve ınsannlara sunulamayacak durumda olan organık canlılardan. tavugun kafası gagası ayakları aynı sekılde sıgır domuz koyunların ıcorganları kemıklerı kullanılarak proteın ve bılumum ıhtıyacları karsılanmaktadır. 

mama uretıcısı fabrıkalar bu unları kendılerı genelde uretmezler dısarıdan temın ederler .

temızmama dan al mamalarını ustune haftada 1 kac kasık yogurt ve 1 adet supradyn vererek ıhtıyaclarını karsılayabılırsın. 

kendı kopeklerıme kasaplardan akcıger dalak alarak prıncle karıstırarak destekleyıcı besın karısımları yapıyordum. 

kolay gelsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    hipokondriyak bunu yazdı

kolay gelsın 

hocam benim dişi bi rottweilerım var daha yaşını yeni doldurdu, 1,5 aylıkken aldım o gün bu gündür ayran yoğurt falan bayılıyor hayvan tadına bakmadığı mamayı yoğurtla karıştırınca 1 tane bırakmıyor içinde, kimisi diyor yemeli ama fazla oldu mu köpeğe zarar falan, veterinerlerinde kimi yararlı verin kimi sadece mamayla besleyin diyor, petshopcuların hepsi zaten mama ver yoğurt falan verme diyor, verdiğimizde hemen hemen 1 kase kadar mamayla karıştırıp veriyoruz, herhangi zararı olur mu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

http://www.temizmama.com/

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

amına koyam söyle konular acmayın köpeğini kaybetmiş bir insana koyuyor , mama sorusuna gelirsek ben hazır mama alınma taraftarı değilim kasaptan kemik alarsın ama tavuk kemiği alma boğazlarında kalıyor zor kurtarmıştım benimkini dana yada inek kemiği alıyorsun kaynatıyorsun dolaba atıyorsun sonra 2 ögün olarak veriyorsun fazla sulu yapma hayvan ishal olur yoksa ekmek doğra içinede  hazır mama alcaksan sığır eti olanı cok seviyorlar off.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim patron ekmek almaya bile kıyamıyo köpeklere salata domates yediriyoruz aq

küfrederiz villalara kulübeden
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

Hocam ben temizmama.com dan alışveriş yapıyorum öneririm..

seSSizadam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

kolay gelsın 

hocam benim dişi bi rottweilerım var daha yaşını yeni doldurdu, 1,5 aylıkken aldım o gün bu gündür ayran yoğurt falan bayılıyor hayvan tadına bakmadığı mamayı yoğurtla karıştırınca 1 tane bırakmıyor içinde, kimisi diyor yemeli ama fazla oldu mu köpeğe zarar falan, veterinerlerinde kimi yararlı verin kimi sadece mamayla besleyin diyor, petshopcuların hepsi zaten mama ver yoğurt falan verme diyor, verdiğimizde hemen hemen 1 kase kadar mamayla karıştırıp veriyoruz, herhangi zararı olur mu

hocam her yemekte verme hayvan hipokalsemiye ugrayacak. benım goldenım kabak yemegını bamyayı cok sevıyor . 

smdı ben sana soyleyeyım veterıner hekımler (yakının degılse), petshoplar yogurt verme deler mama dısında hıc bırsey verme derler sattıklarından dolayı. 

zaten verılebılınecek mıktarda bellıdır. haftada bır kac kasık yogurttan fazlası verılmez .ben de verıyordum da hergun kase kase verılmez. 

cok faydalı derler ama cok bılınen bır yanlıs bu hocam dıkkat et

Toplam Hit: 1761 Toplam Mesaj: 10