folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Sorunsalı ??

Köpek Sorunsalı ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam durumun varsa, evine al biraz büyüyene kadar bakıp barınağa ver yoksa direk ara bence. 

ne isterler şu köpeklerden anlamam

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Şu an antalya'da değilim ama Antalya'da neresi hocam orası? İçim cız etti şerefsizim.

Köpek gördümü daha köpek yerinden kıpırdamadan, "aalasdjasldasldj" diye korkarak tepki veren üstüne köpeğe saldıranlardan da nefret ediyorum. Hayvan senden korkuyor, sen niye hayvandan daha fazla korkuyorsun ki?

Merhabalar,bulunduğum yer şu an HATAY / Merkez - Antalya değil...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam hangi sehirdesin? Ben birilerini yonlendirmeye calisayim sana.

Edit.Antalyaymis postlari okumamisim. Bakiyorum hocam. Telefon numarani ve Antalya'nin neresi oldugunu pmler misin?

Merhabalar,şehir antakya/merkez   antalya değil..bugun itibari ile barınağı aramadım biraz daha anneden vitamin alsınlar büyüsünler diye düşünüyorum..yanlarına gidip bayağı mama koydum zaten..onun dışında ayağı sakat büyük köpeğide doyurdum(döner ısmarladım :D ) bazen eve alıyorum ısınsın diye

ama tabii evde tutmam mümkün değil ne yazik ki....elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum imkanlarım yettiği derecede..bu yüzyılda hayvan sevgisi nedir bilmeyen insanlara rağmen..bu arada hatırlayan vardır belki (Duman)

sancaks tarafından 09/Ara/15 17:59 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Valla hacı orman beslemesi falan yapan biriyim lakin ortalıkta aşısız kısırlaştırılmadan büyümeleri pek iyi değil, erkenden aşı kısırlaştırma vs yapılması iyi olur, bunlar yapıldığında insanların arasında sorunsuz şekilde yaşıyorlar çevreyi rahatsız etmeden :) doblo gibi bir araç bulup doldurun belediyeye gidin yardım etmezlerse internette ifşa edeceğinizi söyleyin size ordan araç tahsis edip varsa barınağa götüreceklerdir, barınak pek iyi çözüm değildir aşılarını yaptırmak daha hayırlıdır aşılarını yaptırtıp kulak markası bastırtıp beslenebileceğini düşündüğünüz yerlere serpiştirin gerçi kış mevsimi zor mevsim fakat en sağlıklısı budur çünkü eve alışan hayvan dışarıda yapamıyor.

dostum barınak bizden 5 dk'lık yol mesafesi ama durumu içler acısı o yüzden güvenmiyorum aslında aşı ve kulak markası çok doğru olur ama bilemedim o yüzden başlık açtım...hava durumu cuma-cumartesiye kadar iyi diyor bakalım duruma göre hareket edecem..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

dün gece 1 el silah sesi duydum ama uyumaya devam ettim..bugun baktım yavrular sağda solda başıboş,aç geziyorlardı.anneleri yok ortalar da meğer gece magandanın biri arabayla geçerken silahla vurmuş köpeği ,sabah erken kalkanlar ölüsünü görmüşler,kaldırmışlar..senelerdir bizim sokakta,zararsız bir canlıydı..o kadar üzüldüm ki yeminle kafayı yedim, yıl 2016 bizim insanlarımıza bak yaa..lanet olsun diyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

dün gece 1 el silah sesi duydum ama uyumaya devam ettim..bugun baktım yavrular sağda solda başıboş,aç geziyorlardı.anneleri yok ortalar da meğer gece magandanın biri arabayla geçerken silahla vurmuş köpeği ,sabah erken kalkanlar ölüsünü görmüşler,kaldırmışlar..senelerdir bizim sokakta,zararsız bir canlıydı..o kadar üzüldüm ki yeminle kafayı yedim, yıl 2016 bizim insanlarımıza bak yaa..lanet olsun diyorum.

Orospu Çocukları !

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

Ulan hayvanı görmeden ben bile üzüldüm :( Nasıl insanlar bunlar

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

Yatacak yerleri yok o serefsizlerin..

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

Mezarinda dik dursun o.c. Gecmisini gelecegini s....

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

o silahın namlusunu götlerinde ateşleyip ağızlarında soğutacaksın a.q. orospu anneli şerefsiz piçler.

Toplam Hit: 1956 Toplam Mesaj: 21
barınak yavru köpek