folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpekbalığı Cenin Saklama Suyu

Köpekbalığı Cenin Saklama Suyu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı

hayvan saf alkol alıyor öylemi ve hiç bir şey yemesine gerek kalmıyor :S 

Ahahahahaha şaka? :D

Alkolik benim hayvan :D 

@Bonibon hocam  distile su nedir?

bildiğin saf su damıtılmış su bir esprisi yok .

arkadaş notla patalog oldugunu belirterek hava atmış :D fakat 

saf formaldehit demiş formaldehitin kn eksilerde oldugunu bılmıyor sanırım . Yanı nka ve oda sıcaklıgında gaz halınde olan bir madde piyasada satılanlar benım ve vet ogrecısı arkadasın verdıgı lınklerdekıler genelde %37lik çözeltidir çözelti de kola ile hazırlanmıyor distile su ile hazırlanıyor. kadavra için %10 denir de sen direkt aldıgınla da yapabılırsın ben birçok defa direkt gelen bidondakiler ile hazırladıgımızı hatırlıyorum. alkolde kullanabilirsin önemli olan burada çürümeyi engellemek bu da hava ile temas etmemesi yani mikroorganizmaların yaşamayacağı bir ortam olmasıdır. Ki piyasada satılan tüm formaldehitlerin içerisinde bidonla gelir bunlar sana içerisinde alkolde olur. 

git bir veteriner kliniğine hekim arkadaşla konuş getirir. Ya da eczaneye git sor getirtirler bu kadar kendini yormana gerek yok . . kolay gelsin 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı

hayvan saf alkol alıyor öylemi ve hiç bir şey yemesine gerek kalmıyor :S 

Ahahahahaha şaka? :D

Alkolik benim hayvan :D 

@Bonibon hocam  distile su nedir?

bildiğin saf su damıtılmış su bir esprisi yok .

arkadaş notla patalog oldugunu belirterek hava atmış :D fakat 

saf formaldehit demiş formaldehitin kn eksilerde oldugunu bılmıyor sanırım . Yanı nka ve oda sıcaklıgında gaz halınde olan bir madde piyasada satılanlar benım ve vet ogrecısı arkadasın verdıgı lınklerdekıler genelde %37lik çözeltidir çözelti de kola ile hazırlanmıyor distile su ile hazırlanıyor. kadavra için %10 denir de sen direkt aldıgınla da yapabılırsın ben birçok defa direkt gelen bidondakiler ile hazırladıgımızı hatırlıyorum. alkolde kullanabilirsin önemli olan burada çürümeyi engellemek bu da hava ile temas etmemesi yani mikroorganizmaların yaşamayacağı bir ortam olmasıdır. Ki piyasada satılan tüm formaldehitlerin içerisinde bidonla gelir bunlar sana içerisinde alkolde olur. 

git bir veteriner kliniğine hekim arkadaşla konuş getirir. Ya da eczaneye git sor getirtirler bu kadar kendini yormana gerek yok . . kolay gelsin 

hocam adam patolog bırak atsın tabiki hava, hakkıdır :D

eczaneye gidip öğrenicem, teşekkür ederim arkadaşlar değerli yorumlarınız için.

son olarak, hayvanları sevin :)

ozgunlu tarafından 18/May/15 05:09 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

hocam bide şu var formaldehitin seyreltilmiş  hali buda işini görebilir.bunu eczanede bulabilirsin belki. bunun fiyatı diğerine göre ucuz.

http://www.tipkimsan.com/?urun-3126-formol-formaldehit----1-litre

Bende sanirim bu zimbirti ile olen hamsterimi kavonoza koyabilirim :))

sagolasin hocam

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
Toplam Hit: 6223 Toplam Mesaj: 44