folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Korku İnsana Neler Yaptırıyor, Korkudan Suda Yürüdü

Korku İnsana Neler Yaptırıyor, Korkudan Suda Yürüdü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Korkudan%20suda%20yürüdü!%20
    Korkudan suda yürüdü!

Bu fotoğraf korkunun insana neler yaptırabileceğinin en önemli kanıtı. Ölümden kaçan adam resmen suda yürüyor. İşte o fotoğraf;

ABD'nin Misouri eyaletinde yapılan sürat teknesi yarışında meydana gelen kazada öyle bir fotoğraf çekildi ki, "korku insana neler yaptırıyor" dedirtti.  

Dailymail'in haberine göre; yarış esnasında şiddetli rüzgar nedeniyle devrilen teknenin sürücüsü Joe Peroceshi, tekneden sağ kurtulmayı başardı. 

SUDA YÜRÜDÜ

Ancak ardından son hızla başka bir tekne geliyordu. Ve Peroceshi, var gücüyle ölümden kaçmaya çalışıyordu. İşte o anlarda çekilen fotoğraflar inanılmaz bir ana tanıklık ediyor. Peroceshi korkudan resmen suda yürüyor...

TEKNE ÇARPTI AMA SAĞ KURTULDU

Ancak tüm çabasına rağmen teknenin kendisine çarpmasına engel olamadı. Fakat yine de bir mucize eseri kazadan sağ kurtuldu. Kalça kemiğinde kırıklar oluşan Peroceshi hastanede tedavi altına alındı.

---------------------

İnsan korkunca gerçekten inanılmaz işler yapıyor, mesela köpekler peşindeyken hiç atlamadığın yerden atlayabiliyorsun veya hiç tırmanamayacağın yere bir anda tırmanabiliyorsun, sanırım can havliyle yapılan davranışlar oluyor bunlar yoksa normal bir anda yapılabileceğini sanmam.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Video olsa güzel olurdu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Adrenalin hormonu salgılanınca insan kendi kapasitesinin üzerinde şeyler yapıyo.

Mesala bi tane bize saldıran bi it görsek bazen; farkında olmadan 100 metre rekorunu kırabiliyoruz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    modifiyeci447
    modifiyeci447's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Adrenalin hormonu salgılanınca insan kendi kapasitesinin üzerinde şeyler yapıyo.

Mesala bi tane bize saldıran bi it görsek bazen; farkında olmadan 100 metre rekorunu kırabiliyoruz...

-----------------------------

Aynen:/Bikere bize takıldı yorgunluktan koşamıyodum bi gördüm sonra kaç yüz metre deparladım hatırlamıyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    vay be korku böle bişe işte. stillalive kardeş köpek konusunda haklısın walla dün akşam 2,5 metrelik düz duvara tırlandım köpek yüzünden:S

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

Suda yürüyen kertenkele saniyede 20 adım atarak suyun üstünde çılgınca koşar. Ayakları suya değdiği anda, her bir parmak iyice kasılarak ayağın yüzey alanının artmasını ve suyu kolayca itmesini sağlar. Böylelikle ayaklar, vücudun ağırlığını rahatlıkla dengelerler. Kertenkelenin ayakları suyu ittiğinde, bir hava baloncuğu oluşturarak fazladan destek sağlar ve diğer ayağın dönüşünü tamamlayıp suya değmesi için zaman kazandırır. Ağırlık ikinci ayağa aktarılırken kertenkele, baloncuk yok olmadan önce birinci ayağını sudan çeker. Hava baloncuğu çok önemlidir, çünkü ayağı doğrudan suya değecek olsa, kertenkele suya düşebilir. Ayrıca kertenkelenin hareketi insanla kıyaslandığında, insanın bu hareketi gerçekleştirebilmesi için saniyede 30 m. koşması ve azami kas esnemesinin 15 katı bir esneme yapması gerekir ki, bu olanaksızdır. Scientific American,

bizde snde 20 adım atabilsek bizde yürürüz zor bişey değilki 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    adamın ayakları o  teknenin motoru gibi çalışmış, aama tabi insan gücü de biyere kadar. :D

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu gün baya bi ilginç haberler weriliyor... tsk'ler.. :) sonuc güzel..

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    kertenkelenin tipi çok hosuma gitti :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ahahahahah :D:D:D: vayy. Bu korku güzel bişe :F

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hz.isa levistasyon ile yürümüştü bazı hintli rahiplerin bunu şu zamanımızda bile yaptığı söyleniyor :)

videosu yokmuki bunun bulan olursa upload etsin :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 3443 Toplam Mesaj: 21