folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Korsan Film İndiren Yandı!

Korsan Film İndiren Yandı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

geçen böyle bir konu vardı , herkesi memnun edecek orta bir yol da bulunabilir 

şöyle ki , download başına 1-2 $  film izleyeceksen helalinden verir çoğu warezci , ki sitelerde dolaşıp bölüm bölüm dosya indirmeye uğraşıp birde altyazı ayarlama derdindense 

ayrıca eski filmleri , daha da ucuza satabilirler 

ayrıca , sinema ne ya , sinema mı kaldı + kaldıysada kızla gidip öpüşmeye çalışmak dışında ne fonksiyonu var ? 50000 tane sinema var hepsinde aynı boktan filmler , desem ki ben bir madmax izlicem bi godfather izlicem yok öyle bir seçenek 

40 yılın başı bir film geliyor zaten ozaman toplaşıp gidiyoruz , bu sinemada izlenir diye 

Yeni Mad Max geliyor ya, hem de Max'i Tom Hardy oynayacak. Son zamanlardaki favori oyuncum. Her filmini izledim, her filminde de mükemmel oynamış adam. Mad Max'i de mükemmel oynayacağına eminim. Tom Hardy'li yeni Mad Max 2014'ten en büyük beklentim resmen.

krypt tarafından 24/Oca/13 13:31 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

ımmm bende online izlerim hem dizilerdede gelecek bu uygulama o zaman ben türk dizilerini izlediğimde cüzi bir miktarda ücret öderim indirdiğimde peki yabancı dizilerdede öylemi ????

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

nolmuş açtırdıkları 3 5 liraya film izlettiren siteler ve internet dağıtıcaların  siteleri tutmamışta böle mi olmuş :S önce verdikleri altyap internetini düzeltsin onlar.

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

daha dun iptv de cakallarla dans 2 izledim :)

hemde orginal..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Yazılım muhtemelen son kalan birkaç p2p ye tuzak dosya koyup birinin kendinden çekmesini bekliodur.

Neyse ben silmeye başlıyorum hocalar siz de durmayın silin.

miki mauslu film var mi 

Hasbinallah, yok öyle film hacı tasavvuf insanıyım ben

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Her sene çıkıyor bu tür haberler.Artık baydı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Amk biz akk den yakınıyoruz, daha fazla indiremiyoruz diye, adamlar hiç indirmeyin diyo ya :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

Amk biz akk den yakınıyoruz, daha fazla indiremiyoruz diye, adamlar hiç indirmeyin diyo ya :D

Türkiye'de yemez bu işler 30 liraya dvd film satıyorlar amk.Milllet internetini kapattırır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Holü 4:3 ekran mı kullanıyon sen? :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hadi bakalım :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 9112 Toplam Mesaj: 82