Korsan TV 2.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hacı lig tv yokmu:)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

0.80 kuruş olan başlangıç paketli tivibu üyeliğimi, standart üyeliğe yükseltiyorlarmış aylık 3.60 kuruşmuş. aradım dedimki üyeliğimi kapatın zaten 40 yılda bi izlicem yok yere %500 zamlı ücretmi ödücem! neyse kapattırdım allah tuttuğunuzu altın etsin. yok böyle bi zamanlama eyw :)

Kendi şansımı yaratırım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

SALDIRAY bunu yazdı:
    -----------------------------

0.80 kuruş olan başlangıç paketli tivibu üyeliğimi, standart üyeliğe yükseltiyorlarmış aylık 3.60 kuruşmuş. aradım dedimki üyeliğimi kapatın zaten 40 yılda bi izlicem yok yere %500 zamlı ücretmi ödücem! neyse kapattırdım allah tuttuğunuzu altın etsin. yok böyle bi zamanlama eyw :)

Aynen hocam onayımızı almadan nasıl yapabiliyorlar böyle birşey, sadece bilgilendiriyorlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fena değil güzel sağollasın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

vbdream korsan tv ismini kullanmanı istemiyorum. piyasada bir sürü program var zaten. ama benim programımı yeni bir versiyon gibi göstermene müsade etmem. kendi projeni başka bi isimle oluşturabilirsin.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:

vbdream korsan tv ismini kullanmanı istemiyorum. piyasada bir sürü program var zaten. ama benim programımı yeni bir versiyon gibi göstermene müsade etmem. kendi projeni başka bi isimle oluşturabilirsin.

Dostum ben sadece projeni geliştirmek istedim. Tamamdır o zaman.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

teşekkür ediyorum ilgilendiği için. ben yine de bazı konularda arge amaçlı danışabilirim.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olceyy
    olceyy's avatar
    Erkek

şu an cok ama cok ihtiyaçım olan bi programdı .uydu kartı almaktan beni kurtardın diyebilirim .işimi görücek bişi teşekkürler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

Geçen gün tv lazım oldu, internetteki hemen hemen her programı kullanmama rağmen tam olarak güzel hizmet alamadım.

Şuan yaptığın çok hoş olmuş dostum.

Tek eksiği, biraz daha görsellik. Onu da geliştirirsen, eminim en çok indirilen tv izleme programlarından birisi olur. 

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

DonnieDarko bunu yazdı:

Geçen gün tv lazım oldu, internetteki hemen hemen her programı kullanmama rağmen tam olarak güzel hizmet alamadım.

Şuan yaptığın çok hoş olmuş dostum.

Tek eksiği, biraz daha görsellik. Onu da geliştirirsen, eminim en çok indirilen tv izleme programlarından birisi olur. 

görsellik işi abartıya kaçırıyor diye özellikle sade ve pratik bir şey yapmak istedim ;)

Toplam Hit: 7399 Toplam Mesaj: 33