folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Korsanlık Oyunu Tavsiyesi

Korsanlık Oyunu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

Merhaba müridler.İnternette araştırdım baktım ama istediğim gibi bir korsan oyunu bulamadım.Varsa da denemediğimden bilemedim.Assassin's creed black flag oynadım hala da oynuyorum arada harika bir seri ve görseller hikaye karakterler var ama çok mantık hatası var,zevkini kaçıran da bu.Mesela:Toplar sürekli açık,deniz E-5 trafiği gibi herkesin toplar açık sağdan soldan gemi dolu.Hepsi de man'o war .Kara sancak sürekli dalgalanıyo kimse de ses çıkarmıyor.Neyse çok uzatmadan. Aslında gönlümden dakikalarca gemiyi takip edip sancağı dalgalandırıp borda edebileceğim.Başka gemilere tamamen el koyabileceğim bir oyun geçiyor ama varsa bildiğiniz güzel bir korsan oyunu yorumlarınızı bekliyorum.

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ALphA
    ALphA's avatar
    Erkek

"Salt" ı deneyebilirsin. Tam aradığın şey sayılmaz ama exploration ve pirate temalı bi oyun. Tavsiye ederim kesinlikle. Onun dışında AC Black Flag'ın muadili ve atası sayılacak oyunlar Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships ve Bethesda yapımı Pirates of the Caribbean, The curse of the black pearl dir. İsme aldanma konusu filmden farklı biraz.

Ordularım Kayalar,Ağaçlar ve Gökteki Kuşlar Olsun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

ArcheAge ana teması korsancılık değil fakat oyun içince başkalarının malını yağmaladığında korsan oluyorsun yakalanırsan hapis cezası var mesela gemi ile şehirlere saldırıp başka gemilere saldırabiliyorsun.

http://techoyun.com/archeage-korsan-olma-rehberi/

https://www.youtube.com/watch?v=X57njmgP2V0

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

öle bi oyun yok.varsada çok para istiyorlar.oyun free olsa bile milelt parayı gömüyor sonra sen onların yanında sinek gibi kalıorsun.

keşke çok sağlam bir korsancılık oyunu olsada oynasak ama yok.bildiğin böle 1 saat gemi takibi taktikler gemi içi savaş vs tarzında bişi olsa.gerçeğe yakın fln..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek
    ALphA bunu yazdı

"Salt" ı deneyebilirsin. Tam aradığın şey sayılmaz ama exploration ve pirate temalı bi oyun. Tavsiye ederim kesinlikle. Onun dışında AC Black Flag'ın muadili ve atası sayılacak oyunlar Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships ve Bethesda yapımı Pirates of the Caribbean, The curse of the black pearl dir. İsme aldanma konusu filmden farklı biraz.

AOP yi beğendim aslında ona bakacağım hocam.Karakterler bilindik olmasa daha iyi de.Diğer oyunları da oynadım önceden :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek
    Ratbat bunu yazdı

ArcheAge ana teması korsancılık değil fakat oyun içince başkalarının malını yağmaladığında korsan oluyorsun yakalanırsan hapis cezası var mesela gemi ile şehirlere saldırıp başka gemilere saldırabiliyorsun.

Burda korsan hayatını seçiyoruz anlaşılan.Bu güzelmiş.Oyunu da çok beğendim.Yalnız hocam kendi sancağımızı oluşturabiliyor muyuz.Yada gemiler nasıl.Başka korsanları da borda edebiliyor muyuz.Bilgniz var mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

öle bi oyun yok.varsada çok para istiyorlar.oyun free olsa bile milelt parayı gömüyor sonra sen onların yanında sinek gibi kalıorsun.

keşke çok sağlam bir korsancılık oyunu olsada oynasak ama yok.bildiğin böle 1 saat gemi takibi taktikler gemi içi savaş vs tarzında bişi olsa.gerçeğe yakın fln..

Hocam para bastıktan sonra korsanlığın ne anlamı kaldı :D Black flag'te dümen hep bizde.Ben istiyorumki ineyim ön pruva heykelinden tutunup takip ettiğim gemiye c'mon you bitch diyeyim :D(black sails)Şaka bir yana :D Saatlerce takip edeyim.Sahte ispanyol sancağımla.Sonra ne çok yaklaşayım ne az ki beyaz bayrağı çeksinler.Tayfaya komut verip kara sancağı çektirelim.Ne bilim iskele alabanda sancak alabanda bizim adam güvertede gezerken dümenciye emir versin.Ama yok hocam :

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THY
    THY's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şu archage yi yüklüyorum bakim merak ettim :D

Hayvanlar insanlardan daha saygılıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Archeage ciddi anlamda pay to win oyundur bilginiz olsun ve baya zaman gerektiren bir oyun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

grafik vs. takılmam diyosan bu oyunların kralı sea dogs'tur.

baya eski ama efsane bi oyun.

He is finding himself.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    C-GEX bunu yazdı
    Ratbat bunu yazdı

Burda korsan hayatını seçiyoruz anlaşılan.Bu güzelmiş.Oyunu da çok beğendim.Yalnız hocam kendi sancağımızı oluşturabiliyor muyuz.Yada gemiler nasıl.Başka korsanları da borda edebiliyor muyuz.Bilgniz var mı?

Evet seçim senin, kendi flamanı yapabiliyorsun guild kurabilirsin. 

gemi çeşitleri mevcut şehirlerden çalabilirsin yada gücün yeterse açık denizdeki başka gemilere çökebilirsin.

pay to win değil çok çok ileri lvl olmak istersen tabiki bazı şeyleri almak için ödeme yapmalısın arazi vs. gibi ama genel olarak itemler için para istemeyen bir oyun. pay to win diyemem ama zaman gerektiren bir oyun olduğu kesin.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
Toplam Hit: 2945 Toplam Mesaj: 28
oyun korsan pirate