Koşmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ershn bunu yazdı:
    -----------------------------

o değilde bir kaç kilo fazlam var dediğini görünce kahkaha attım kanka :D

niye lan 8 kilo çokmu :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

ershn bunu yazdı:

o değilde bir kaç kilo fazlam var dediğini görünce kahkaha attım kanka :D

niye lan 8 kilo çokmu :)

O değilde sen o arada karı kız falanda götürürsün nehir kenarı ayağına :D

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Merhabalar.

Bir kaç kilo fazlam olduğu için her akşam koşmaya karar verdim , köpeğimle birlikte.

Koşacağım parkur git-gel 2km filan , düzenli olarak her akşam koşmayı deniycem ama bazı günler yalan olabilir.

Ama haftada  min. 5 gün koşarım diyorum.

Acaba 1 ay sonunda vücutta değişiklikler olur mu ?

İlla kilo olarak sormuyorum , halısahada maç yaparken tıkanıyorum koşamıyorum bu geçse bile ilerisi için

bi umut olur bana.

kendim koştugum zamanlardan hatırlıyorum ciddi kilo verirsin  bi kere..ilk 10 dakikadan sonra kıçından ter akmaya başlar 1 saat koş yorulunca yürü ter soğumadan yap çok iyi oluyo.Ayrı bi ay sonra nefesinde açılır halısahada tıkanmazsınç

+

edit: nargile bendede alışkanlık yaptı 2 gün önce yokuşta nasıl tıkandığımı anlatamam.. 

Ve bu postu attıktan sonra hayatımın geri kalanında nargileyi çıkarmış bulunuyorum kafada bitti şu dakika :)) umarım sende bitirirsin..

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Son 7 yılımın 6 yılını Günde 2 paket sigara, 1 yılını Allah'ın günü nargile, ve gene hayatımın son 12 yılını compü gibi Koltukta oturarak sadece parmak kası çalışan ve göt büyülterek geçiren biri olarak şunu sormak istiyorum.

Sigarayı bıraktım,

Nargileyi bıraktım,

ama bu koşu işini g.tüm yemiyor.Bunu yapacak otomatik bir makina yok mu ya? Boy 1 80, Kilo 92.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Dün akşam itibariyle compünün verdiği programa göre koştum , km olarak tamamlayamadım belki ama koşu sonunda

iyi ter attığımı farkettim, bu akşam dağ koşusu yapıcam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    arkadaşım ben yaklaşık 2 ay boyunca kıbrıslılar bilir glapsidesten silverbeach e günde 20 25 hatta 30 kez koştum püf nokta nefes ilk 3 gün dalak şişer sonra nefesi ayarlayınca düzelir.kıbrısta kum sahilde sertti ayağımın tarağını feci ağrıttı hatta 2 gün koşamadım onu bırak evden çıkamadım yani bi deniz ayakkabısı gibi birşey bulup koştum.kilo verme konusunda ise benim derdim yağ vermekti yani yüzme takımından öyle bir emir gelmişti neyse ışte 1.5 2 ayda yağ diye birşey kalmadı 58 kg den 54 e düştüm karın bölgesi harıka oldu belim 69 cme düştü 75ten.birde sahil de koşarsan laf atanlar olabilir hatta sarkan kızlarda olabilir hiç aldırış etme artist deseler bile sen spor yapıyorsun:)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

yan yatır kanka yan yatır :) hani sabah koşçaktın lan :D

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

SnowDrop bunu yazdı:

yan yatır kanka yan yatır :) hani sabah koşçaktın lan :D

Ben çalışan bir adamım sabahları işe gidiyorum akşam işten sonra koşuyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Koşma sıkıntısı bende de var biraz. Bende halısaha adına dikkat ediyorum buna. Bek oyuncusuyumdur onun için devamlı ileri geri depar atmak zorundayım. Haliyle vücutta zorlanıyo bunu yaparken. Sigarada içiyorum. Ama en fazla 1 maçtan sonra vücut kendini toparlıyo 2. maç deli itler gibi koşabiliyorum. Düşün yani 1 maç bile nefesi açmak için ne kadar farkediyo

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Bizim bahçelievlerde 1 ekip oluşturalım

3-4 kişilik, koşalım her gece ? yaparmıyız, koşu basket yürüyüş her türlüsüne varım :))

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 5717 Toplam Mesaj: 42