folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Koşu Bandı Almak İstiyorum Ama Nedir Nasıl Seçilir Çok Bilmiyorum.

Koşu Bandı Almak İstiyorum Ama Nedir Nasıl Seçilir Çok Bilmiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

koşu bandından çok eliptik bisiklet tavsiye ediyorum. kardeşim spor salonunda hoca . O demişti kollarda işin işine girdiğinden daha çok kalori yakarsın diye tabi her ikisinin zevki şekli farklıdır. Bazılarına eliptik bisiklet sıkıcı geliyor. Sen bilirsin. 

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

koşu bandından çok eliptik bisiklet tavsiye ediyorum. kardeşim spor salonunda hoca . O demişti kollarda işin işine girdiğinden daha çok kalori yakarsın diye tabi her ikisinin zevki şekli farklıdır. Bazılarına eliptik bisiklet sıkıcı geliyor. Sen bilirsin. 

Ben de tavsiye ederim. Hem fiyat olarak daha uygun, hem ses çıkartmıyor hem de daha yorucu. Özellikle zayıflamak istiyorsan çok daha iyi bir alternatif. 300 Lira civarında çin malı (burda marka basılmış) manyetik olanları mevcut. Aldım bi tane memnunum :))

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ben eliptik bisikletle koşu bandının kıyaslamasını doğru bulmuyorum, koşu bandında kalorileri daha kolay harcarsın die düşünüyorum..

not: evde var ama sor koşuyormusun hayır salona gidiyorum =)

DestinatioN tarafından 22/Ara/13 19:49 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Bu-Kosu-Bantlarindan-Hangisini-Onerirsiniz-187833/

Bende bu konuda bahsettiğim 9 numaralı ürünü aldım, burada en önemli etken kesinlikle hp yüksek olsun, ben hemen hemen günde 40 dk dan az olmamak kaydı ile çalışıyorum, bahara doğru zaten kullanmam sanada tavsiyem çok pro alma, neden dersen yaza doğru zaten parklarda koşuyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya hocalar almayın koşu bandı.

Alanlara sorun 1 ay kullanılır sonra yıllarca evde bi köşede yer kaplar.

Zaten koşacağı olan adam çıkar sokağa koşar, 100 kat daha eğlenceli, arada bisürü işini de görürsün. Evde koşmanın ne anlamı var yaw

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Burası çok soğuk. Giresundan kalktım geldim Çanakkaleye donuyorum yav. Giresunun bilmemişim kıymetini,Çanakkale ne soğuk memleketmiş. Benim için kışın Çanakkalede hele birde saat 4 den sonra dışarda koşmak=donmak.

Bu arada az kullanılmış koşu bandını satmak isteyenler mesaj atsın. Ölü fiyatına Mercedes alınır :-)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

valla ben satardım ama çanakkaleye kadar dünya paraya gelir hemde ölü fiyata satmam :D

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya hocalar almayın koşu bandı.

Alanlara sorun 1 ay kullanılır sonra yıllarca evde bi köşede yer kaplar.

Zaten koşacağı olan adam çıkar sokağa koşar, 100 kat daha eğlenceli, arada bisürü işini de görürsün. Evde koşmanın ne anlamı var yaw

Ne yapak kışın -5-10 derecede dona dona koşakmı dışarıda, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bizim 7 sülale heveslenip almışlar 300  - 500 tl lik koşu bandları

hangi akrabamın evine gitsem üstü örtülmüş çin seddi gibi duruyor köşede :D

birde inceledeimmi aman dikkat et çizilmesin diyorlar

hapsine baktım en fazla kullanınlan max:50 km : :D :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Koşu bandında ki amacın nedir bilmiyorum. Ama kardio veya egzersiz amaçlı düşünüyorsan bisiklet tavsiye ederim. Hem daha ucuz hem de kesinlikle daha faydalı.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
Toplam Hit: 1996 Toplam Mesaj: 12