Kpss

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    elnino bunu yazdı

full tarih çalıştım genel kültür 20 kusur yanlış var böle işin ben... çalışmasam daha iyimiş :D

+1

Son 3 ay full tarih çalıştım genel kültür 16 yanlış ta benden çıktı. O soruları hazırlayanlara kafam girsin.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir soru soracağım , bizim bi arkadaş 61 puan almış meslek lisesi mezunu orta öğretimden girmiş sınava memur olacam falan diyor , nasıl diye sorduğumda amcam adliyede savcımı ne öyle birşey dedi böyle birşeyin olma olasılığı varmıdır ? yani içerden birisini araya sokup memur olabilir mi bu puan ile ?

Schwarz tarafından 18/Eki/14 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Arkadaşlar bir soru soracağım , bizim bi arkadaş 61 puan almış meslek lisesi mezunu orta öğretimden girmiş sınava memur olacam falan diyor , nasıl diye sorduğumda amcam adliyede savcımı ne öyle birşey dedi böyle birşeyin olma olasılığı varmıdır ? yani içerden birisini araya sokup memur olabilir mi bu puan ile ?

torpil olsada bu puanla alınan adamın yedi sülalesini kazığa oturturlar o kadar önlisans mezunu 80'i zorlayan aday varken böyle bir pisliği yapan belediyeninde devletinde amına korlar, okadarda değil

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Ben işler böyle yürüyor diye biliyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

pardon hocalar amcası ağır ceza reisiymiş , dediğini aynen aktarıyorum devlet kadrosunda mevkisi yüksek birinin yakınını alma hakkımı torpil yapma hakkımı ne varmış o sayede bunuda adliyeye aldıracakmış.Böyle birşeyin oluru var mı ciddi ciddi ?

Schwarz tarafından 18/Eki/14 18:31 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Kitap yüzü açmadan , Soruların yarısını yapmadan ancak bu kadar :)

KPSSP94 61,14617
    Başarı Sırası 1362256
    Aday Sayısı 1677846

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

pardon hocalar amcası ağır ceza reisiymiş , dediğini aynen aktarıyorum devlet kadrosunda mevkisi yüksek birinin yakınını alma hakkımı torpil yapma hakkımı ne varmış o sayede bunuda adliyeye aldıracakmış.Böyle birşeyin oluru var mı ciddi ciddi ?

adlıyeye oyle aldıramaz adam barajı gecememıs amk . sozlesmelı personellerde bıle 70 puan sartı olur. ekstra larak dırekt sozlesmelı alım varsa oraya aldırabılır dırekt memur olarak aldıramaz

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Kpss sonuçları açıklanmış 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    archair23 bunu yazdı

Kpss sonuçları açıklanmış 

evin diğer odasına atanmışım :)))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

HERHANGİ BİR KADROYA YERLEŞEMEDİNİZ.
    ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.

Toplam Hit: 11940 Toplam Mesaj: 116