Kpss Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

8 bin iç işleri personelide görevden uzaklaştırılmış

beyler çok büyük kadro bsoşluğu oldu bu sene kesin kpss ye girmeli :D hatta facede felan çalışma grubu oluşturalım :D

Krizden fırsat doğar diyorsun :)

Benim umudum hala yok. Dünyanın en zengin 100 kişisini sırala hiç devley memuru görmedim. Niye bu kadar insanlar buna yırtınıyor. Ayni parayı, eforu başka işe harcasaydık zengindik.

Salak kafam  :) yeni akıllandım.

Herkes maaşlı iş ariyor, kimse patron olmaya calismiyor :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

2. yerleştirme için Ortaöğretim, önlisans ve lisans bazında toplam 2057 kişilik kado açılmış. Ne desem bilemedim

ortaöğretim kpss adayları için toplamda 151 kadro açılmış :)

hiç açılmaması lazım yıne ıyı acılmıs 

niye açılmasın ki 3 milyon kişiden sınav parasını almayı biliyorlar ama neden kadro açılmasın madem kadro açmayacaksın hiç sınav yapmayacaksın insaları kandırmaktan başka bir şey değil resmen sınav parası vurgunu bu 151 kişi için sınav mı açılır  geçmiş sınava girip yerleşemeyenleri yerleştirirsin olur biter 

sen kalkıp üniverste mazunu odacılık çaycılık yapacaksan buyur yap ne diyim 
    4 yıllık bitirip kalorifercilik yapacaksan  buyur yap 

devlet daıresınde hızmetlı kategorısındekı adam bıle temızlık caycılık yapmıyor rahat ol sen . hepsı ıhaleye verılıyor 

ya da dısarıdan sırketten personel gelıyor kımse devlet memuruna caycılık yaptırmıyor.

kurumlarda sekterler bıle  taşeron dışardan personel 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ne kadar iyi niyetli insanlarsınız . kpss devlet kadrosu bitti.

Yeni bir sistem gelmedikçe kendiniz buralarda  boşuna maddi manevi yıpratmayın. bu sene girdiğimede dünya pişmanım.

yarında ALES var.  onada hangi manyak kafayla başvurdum bilmiyorum. daha girmeden pişmanım :))   Bu yıl ne yaptım?  ne dedim?  hiç bilmiyorum.  2016 rezalet bir yıldı ya.

Her yıl alacağın eksik kadyoyu açıklarsın. sonrada o kadrolara başvuranlar arasından sınav yaparsın.

Adam fizik öğretmeni olmak istiyor sınava giriyor 98 alıyor kadro açılmıyor. önce kadyoyu belirtirsin. fizik alımı yoksa oda başının çaresine bakar.   niye 1 yıl eşek gibi ders çalışsın boşuna.

benim arkadaşım işitme engelliler öğretmeniydi.   öyle çalıştı ki kafayı yiyecekti. cidden bayağı psikolojisi bozulmuştu. korkamaya başlamıştık.  5 kişi almış türkiye geneli sınırda giremedi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

2. yerleştirme için Ortaöğretim, önlisans ve lisans bazında toplam 2057 kişilik kado açılmış. Ne desem bilemedim

niye açılmasın ki 3 milyon kişiden sınav parasını almayı biliyorlar ama neden kadro açılmasın madem kadro açmayacaksın hiç sınav yapmayacaksın insaları kandırmaktan başka bir şey değil resmen sınav parası vurgunu bu 151 kişi için sınav mı açılır  geçmiş sınava girip yerleşemeyenleri yerleştirirsin olur biter 

devlet daıresınde hızmetlı kategorısındekı adam bıle temızlık caycılık yapmıyor rahat ol sen . hepsı ıhaleye verılıyor 

ya da dısarıdan sırketten personel gelıyor kımse devlet memuruna caycılık yaptırmıyor.

bak sende hükümetin halkını kandırdığını kabul ediyorsun o zaman  açtığı kadroya başkasını alıp o kadrolarda taşeron çalıştıracak
    vatandaşın ceçindeki 3 kuruş sınav parasını alıp kar etmek için böyle bir sınav açılmasın o zaman yazık değilmi bu insanlara bu sınav parası bir inşaatçının belki günlük yövmiyesi  ne umutlarla giriyor insanlar bu sınavlara 
    151 kişilik kadro açılacağının bilseler girermi insanlar bu sınava 
    fetöcü köpekler atıldı yerlerine biz gireriz diye düşündü herkes  

SeRDaR tarafından 17/Ara/16 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Anlamadığım nokta o kadar ihraç oldu ve şuan ''ihtiyaç'' bu kadar yani, bu aradaki farkın sebebi nedir ? bunca yıl boşuna yere mi memur alındı bunu mu anlamak gerek 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ne kadar iyi niyetli insanlarsınız . kpss devlet kadrosu bitti.

Yeni bir sistem gelmedikçe kendiniz buralarda  boşuna maddi manevi yıpratmayın. bu sene girdiğimede dünya pişmanım.

yarında ALES var.  onada hangi manyak kafayla başvurdum bilmiyorum. daha girmeden pişmanım :))   Bu yıl ne yaptım?  ne dedim?  hiç bilmiyorum.  2016 rezalet bir yıldı ya.

Her yıl alacağın eksik kadyoyu açıklarsın. sonrada o kadrolara başvuranlar arasından sınav yaparsın.

Adam fizik öğretmeni olmak istiyor sınava giriyor 98 alıyor kadro açılmıyor. önce kadyoyu belirtirsin. fizik alımı yoksa oda başının çaresine bakar.   niye 1 yıl eşek gibi ders çalışsın boşuna.

benim arkadaşım işitme engelliler öğretmeniydi.   öyle çalıştı ki kafayı yiyecekti. cidden bayağı psikolojisi bozulmuştu. korkamaya başlamıştık.  5 kişi almış türkiye geneli sınırda giremedi.

Ben de son aylarda bunu düşünür oldum.Önceden kadrolar belirlensin insanlar önünü görsün.Hiç olmazsa..Aynen katılıyorum dediklerine.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dedim dedim inanmadınız. fetöcü ve pkklıların temizlenme sebebi maddi olarak rahatlamak. yoksa bugüne kadar temizlenirdi. ekonomi zorda. ardı ardına ek vergiler, halka ek ödemeler çıkartılıyor. bunda yıldır haberinizin bile olmadığı gss borçları için haciz gelirse şaşırmayın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

dedim dedim inanmadınız. fetöcü ve pkklıların temizlenme sebebi maddi olarak rahatlamak. yoksa bugüne kadar temizlenirdi. ekonomi zorda. ardı ardına ek vergiler, halka ek ödemeler çıkartılıyor. bunda yıldır haberinizin bile olmadığı gss borçları için haciz gelirse şaşırmayın.

hocam sen dedikten sonra baktımda..
    Borç Tutarı                                         

0,00 TL
    Tahsil Edilen Borç Tutarı
    0,00 TL
    Kalan Borç Tutarı
    0,00 TL
    Tahsilinden Vazgeçilen Tutar (Geçici 69'uncu Md.)
    2.387,36 TL

PEAK tarafından 17/Ara/16 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 4540 Toplam Mesaj: 39
kpss 2016