KPSS Tercih Formları ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek
    inşallah bakalım hayırlısı

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    69.600  ve hiç torpilim yok tercihlerdende bir bok çıkmaz sürünmeye devam :(

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    banada herşey torpil demişlerdi ama inşallah hak eden herkesin işi olur..

Bir de şimdi bu tercih yapan adamlar öss gibi atanıp hemen gidiyor mu yoksa askeri okullardaki gibi mulakat falan oalyı oluyor mu ? Eğer mulakat varsa torpil var demektir çünkü..

edit: Serdar hojam http://ais.osym.gov.tr burda tercih işlemleri falan gözükmüyor sen nerden yaptın ki tercihi ? Yoksa tercih edeceğim yerler mi demek istedin ?

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    @Nikoteen

Yok bu puanla tercih yapsamda bir  şey çıkmaz manasında dedim 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Az önce Kpss sınav sonuç belgesi geldi.Sanırım tercih başvuruları yakındır.Serdar Hojam aydınlar bizi :)

Edit: Ais.osym.gov.tr'de tercih alanı gözükmesi için önce ücreti mi yatırmamız gerekiyor ? Ösym'yi takip edin deniyor ama Banka hesap numaraları verildiyse ve yatırmadıysam geç kaldım demektir.Amq şu kpss sisteminin nasıl işlediğini anlatsın birisi bana yok böyle bişey ya prof olur lan bu sistemi çözen adam :/

Her Allan günü bakıyorum bi bok yok,hiç bi bilgi yok amq tak etçek bir gün bakmıcam o günde geç kalmış olucam herşey için..

Siz şimdi bana şunu söyleyin : Kpps'ye girdim ve PTT'de çalışmak istiyorum :) Henüz hiç birşeye geç kalmadım değil mi ?

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

85 aldım on parmak klavye biliyorum :| Üniversite öğrencisiyim. İyi derecede bilgisayar sertifikalarım var :| Part time işe verecek devlet kurumu ne olabilir acaba. Katiplik dışında... 1 milyar maaş versinler yeter xD

www.osym.gov.tr den açıklanır kılavuz eet.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

85 aldım on parmak klavye biliyorum :| Üniversite öğrencisiyim. İyi derecede bilgisayar sertifikalarım var :| Part time işe verecek devlet kurumu ne olabilir acaba. Katiplik dışında... 1 milyar maaş versinler yeter xD

o dediklerin bendede var ama + olarak F ve Q klavye on parmak kullanırım 80 puanla güvenlik görevlisi kimliğim + daktilo eğitimi aldığıma dahil belge + kickbox lisansım vsvs var pc sertifikalarını saymıyom :)= seneye inşallah spk sertifikamda olacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    HaYVaN bunu yazdı:

o dediklerin bendede var ama + olarak F ve Q klavye on parmak kullanırım 80 puanla güvenlik görevlisi kimliğim + daktilo eğitimi aldığıma dahil belge + kickbox lisansım vsvs var pc sertifikalarını saymıyom :)= seneye inşallah spk sertifikamda olacak

Unuttuğun birşey daha var dj sin ayrıca

bir insan kendini bu kadar mı över yahu :D tamam alper sen en iyisisin  memurluk çantada keklik :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:
    HaYVaN bunu yazdı:

Unuttuğun birşey daha var dj sin ayrıca

bir insan kendini bu kadar mı över yahu :D tamam alper sen en iyisisin  memurluk çantada keklik :D 

Harbi ha 4 yıllık radyoculuk geçmişim var :)= ses teknik işlerden anlarım kayıt odasında harikalar yaratırım :)=

yanlız önlisans 69 puan var :(:: onun içün özel sektör anca devleti unuttum ben 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2496 Toplam Mesaj: 20